tapeta 3

Tapeta z żółtego iPhone 14 | 14 Plus dostępna do pobrania

Apple zaprezentowało dziś nowego żółtego iPhone 14 i iPhone 14 Plus. W smartfonie dostępna jest nowa tapeta, ktorą możesz pobrać już teraz. Za darmo.

Jak wspomnieliśmy powyżej jednym z ciekawych elementów nowego urządzenia jest specjalnie zaprojektowana tapeta, która ma nawiązywać do charakterystycznego żółtego koloru smartfona. Ta wyjątkowa tapeta nie jest jednak dostępna dla wszystkich modeli iPhone’a, ale na szczęście istnieje sposób na jej pobranie i zainstalowanie na swoim telefonie.

Projektant Ian Zelbo opublikował na swoim koncie na Twitterze dokładną kopię tej wyjątkowej tapety. Dzięki temu każdy, kto chce mieć tę tapetę na swoim iPhone, może ją teraz pobrać i zainstalować. Nowość wygląda naprawdę stylowo i dodaje charakteru temu nowemu modelowi telefonu.

Jak pobrać nową tapetę z żółtego iPhone 14?

Tapeta z żółtego iPhone 14 | 14 Plus dostępna do pobrania ciekawostki żółty iPhone 14 Plus, żółty iPhone 14, tapeta z żółtego iPhone 14, pobierz tapetę z żółtego iPhone 14, jak pobrać tapete z żółtego iPhone 14, iPhone 14  Apple zaprezentowało dziś nowego żółtego iPhone 14 i iPhone 14 Plus. W smartfonie dostępna jest nowa tapeta, ktorą możesz pobrać już teraz. Za darmo. tapeta 1 1

Wystarczy wejść na stronę internetową, na której projektant udostępnił tę tapetę za darmo, a następnie zapisać ją do swoich zdjęć. Następnie można ustawić ją jako tło ekranu, tak jak przyzwyczailiśmy się to robić z każdą inną tapetą.

Warto dodać, że choć ta tapeta została stworzona z myślą o żółtym iPhone 14, to i na innych kolorach telefonów również prezentuje się bardzo ładnie. Choć może nie wyróżnia się tak bardzo jak na żółtym modelu, to wciąż dodaje ona stylowego charakteru całemu urządzeniu.

Zatem jeśli jesteś właścicielem iPhone’a i chcesz mieć nową, wyjątkową tapetę na swoim telefonie, to warto skorzystać z okazji i pobrać tę tapetę w żółtej kurtce. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się stylowym i spersonalizowanym wyglądem swojego urządzenia.

Jeśli chodzi o samo urządzenie to warto dodać, że wprowadzenie nowego koloru do linii iPhone’a może przyciągnąć uwagę klientów, którzy szukają czegoś nowego i oryginalnego. Żółty kolor z pewnością wyróżni iPhone’a 14 i iPhone’a 14 Plus spośród innych telefonów na rynku.

Warto wspomnieć, że w marcu ubiegłego roku Apple wprowadziło do oferty nowy zielony kolor iPhone’a 13 i iPhone’a 13 mini, a także kolor Alpine Green dla modeli iPhone’a 13 Pro. Da lata wcześniej, czyli w kwietniu 2021 roku firma wprowadziła wiosną do oferty iPhone’a 12 i iPhone’a 12 mini w kolorze fioletowym.

Czytaj także:

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top