ios16 2

Tapety z iOS 16 dostępne do pobrania

Jak w przypadku każdej nowej wersji systemu iOS, wielu użytkowników z niecierpliwością czeka na nowe tapety. System iOS 16 zawiera nową tapetę, dostępną w trzech wariantach, którą można już pobrać.

Zanim pobierzesz nową tapetę, dowiedz się czegoś ciekawego o tapecie z systemu iOS 16. Tradycyjnie tapety na iPhone’a były statycznymi obrazami, natomiast tapety na żywo zawierały wersje statyczne oraz krótki film wideo w wersji animowanej. Teraz, w systemie iOS 16, sytuacja wygląda nieco inaczej.

Ze względu na nowy ekran blokady, który zawiera animacje i obrazy wchodzące w interakcję z zegarem i widżetami, tapety nie są już statycznymi obrazami. Zamiast tego są one wyświetlane w czasie rzeczywistym. Należy też pamiętać, że firma Apple usunęła wszystkie stare tapety, w tym te używane na zdjęciach marketingowych urządzeń.

Na szczęście serwisowi 9to5Mac udało się znaleźć nową tapetę systemu iOS 16, która jest dostępna jako obraz w wysokiej rozdzielczości. Domyślna tapeta systemu iOS 16 jest dostępna w jednej wersji, więc nie ma różnych obrazów dla trybu jasnego i ciemnego, jednak poniżej znajdziesz trzy nieco różniące się od siebie warianty. Obraz ma odcienie niebieskiego, zielonego i żółtego.

Tapety z iOS 16 dostępne do pobrania ciekawostki tapety z ios 16 do pobrania, tapety z ios 16, iOS 16  Jak w przypadku każdej nowej wersji systemu iOS, wielu użytkowników z niecierpliwością czeka na nowe tapety. System iOS 16 zawiera nową tapetę, dostępną w trzech wariantach, którą można już pobrać. tapety ios16

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry