Tapety z iPhone'a 6s oraz 6s Plus do pobrania polecane, ciekawostki tapety z iPhone 6s Plus, tapety z iPhone 6s do pobrania, tapety z iPhone 6s, tapety z iOS 9 do pobrania, tapety z iOS 9, Tapety, pobierz tapety z iPhone 6s, pobierz tapety w iOS 9, nowe tapety z iOS 9, iOS 9, gdzie można pobrać tapety z iOS 9  Apple przyzwyczaiło nas do tego, że każda większa aktualizacja iOS wprowadza nowe tapety. Tak było również w przypadku iOS 9, jednak tym razem nowy model iPhone'a ma ich więcej od swoich poprzedników. Konkretnie 9 nowych tapet trafiło do 6s i 6s Plus. Jak je zdobyć? tap

Tapety z iPhone’a 6s oraz 6s Plus do pobrania

Apple przyzwyczaiło nas do tego, że każda większa aktualizacja iOS wprowadza nowe tapety. Tak było również w przypadku iOS 9, jednak tym razem nowy model iPhone’a ma ich więcej od swoich poprzedników. Konkretnie 9 nowych tapet trafiło do 6s i 6s Plus. Jak je zdobyć?

Niestety nie jest to takie proste. W sieci zawsze krążyły i teraz też krążą różne wersje nowych tapet, jednak każda odbiega jakością i rozdzielczością od oryginalnych obrazków. Jeżeli ktoś jest w tej kwestii pedantem i nie lubi mieć “prawie” tego samego, to mamy dla tego kogoś dobrą wiadomość.

Przygotowaliśmy dla Was pełny zestaw 9 tapet w oryginalnej rozdzielczości i jakości (bez kompresji).

Tapety z iPhone'a 6s oraz 6s Plus do pobrania polecane, ciekawostki tapety z iPhone 6s Plus, tapety z iPhone 6s do pobrania, tapety z iPhone 6s, tapety z iOS 9 do pobrania, tapety z iOS 9, Tapety, pobierz tapety z iPhone 6s, pobierz tapety w iOS 9, nowe tapety z iOS 9, iOS 9, gdzie można pobrać tapety z iOS 9  Apple przyzwyczaiło nas do tego, że każda większa aktualizacja iOS wprowadza nowe tapety. Tak było również w przypadku iOS 9, jednak tym razem nowy model iPhone'a ma ich więcej od swoich poprzedników. Konkretnie 9 nowych tapet trafiło do 6s i 6s Plus. Jak je zdobyć? tapety Tapety z iPhone'a 6s oraz 6s Plus do pobrania polecane, ciekawostki tapety z iPhone 6s Plus, tapety z iPhone 6s do pobrania, tapety z iPhone 6s, tapety z iOS 9 do pobrania, tapety z iOS 9, Tapety, pobierz tapety z iPhone 6s, pobierz tapety w iOS 9, nowe tapety z iOS 9, iOS 9, gdzie można pobrać tapety z iOS 9  Apple przyzwyczaiło nas do tego, że każda większa aktualizacja iOS wprowadza nowe tapety. Tak było również w przypadku iOS 9, jednak tym razem nowy model iPhone'a ma ich więcej od swoich poprzedników. Konkretnie 9 nowych tapet trafiło do 6s i 6s Plus. Jak je zdobyć? tapety3 Tapety z iPhone'a 6s oraz 6s Plus do pobrania polecane, ciekawostki tapety z iPhone 6s Plus, tapety z iPhone 6s do pobrania, tapety z iPhone 6s, tapety z iOS 9 do pobrania, tapety z iOS 9, Tapety, pobierz tapety z iPhone 6s, pobierz tapety w iOS 9, nowe tapety z iOS 9, iOS 9, gdzie można pobrać tapety z iOS 9  Apple przyzwyczaiło nas do tego, że każda większa aktualizacja iOS wprowadza nowe tapety. Tak było również w przypadku iOS 9, jednak tym razem nowy model iPhone'a ma ich więcej od swoich poprzedników. Konkretnie 9 nowych tapet trafiło do 6s i 6s Plus. Jak je zdobyć? tapety2

Tapety uzyskaliśmy łącząc czyste zrzuty ekranu blokady i początkowego z opcją “stopklatka”, co dało nam pewność, że uzyskamy pełny, oryginalny kadr.

Możecie je pobrać – tutaj.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top