Tapety z najnowszego Android 12 już dostępne do pobrania polecane, ciekawostki wallpapers, tapety z Android 12 do pobrania, tapety z Android 12, tapeta z Android 12, download, Android 12  Oficjalne beta testy dopiero za kilka lub kilkanaście dni, a w sieci już pojawiły się tapety do pobrania z najnowszej wersji systemu operacyjnego Android 12. Android12 1 1

Tapety z najnowszego Android 12 już dostępne do pobrania

Oficjalne beta testy dopiero za kilka lub kilkanaście dni, a w sieci już pojawiły się tapety do pobrania z najnowszej wersji systemu operacyjnego Android 12.

Jeśli chodzi o zmiany to system operacyjny Android 12 ma zawierać kilka nowych funkcji i ulepszeń, a także nowe ikony, animacje, dźwięki systemowe i oczywiście tapety. Udostępnialiśmy Wam już informacje na ten temat. Oprócz nowych funkcji w systemie pojawią się także nowe tapety. Mamy je dla Was.

Tapety z najnowszego Android 12 już dostępne do pobrania polecane, ciekawostki wallpapers, tapety z Android 12 do pobrania, tapety z Android 12, tapeta z Android 12, download, Android 12  Oficjalne beta testy dopiero za kilka lub kilkanaście dni, a w sieci już pojawiły się tapety do pobrania z najnowszej wersji systemu operacyjnego Android 12. Android12 tapeta

Już dziś możesz je pobrać klikając w to miejsce. Tapety dostępne są w pełnej rozdzielczości. Są tutaj wersje zarówno dla smartfonów jaki i tabletów.

Według PhoneArena pierwsza wersja Androida 12 dla programistów zostanie wydana 17 lutego 2021 roku.

iOS 14.5 i iPadOS 14.5

Pozostałe informacje

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry