Taylor Swift będzie promować iPhone 7? polecane, ciekawostki Taylor Swift i Apple, Taylor Swift będzie promować iPhone 7, Taylor Swift, iPhone 7, Apple  Chociaż do prezentacji i premiery iPhone 7 mamy jeszcze prawie rok, w sieci już zaczynają pojawiać się pierwsze plotki. Taylor

Taylor Swift będzie promować iPhone 7?

Chociaż do prezentacji i premiery iPhone 7 mamy jeszcze prawie rok, w sieci już zaczynają pojawiać się pierwsze plotki.

Najnowsze z nich mówią o tym, że gigant z Cupertino może rozpocząć współpracę z Taylor Swift, która pomoże im w promowaniu nowego iUrządzenia.

Taylor Swift będzie promować iPhone 7? polecane, ciekawostki Taylor Swift i Apple, Taylor Swift będzie promować iPhone 7, Taylor Swift, iPhone 7, Apple  Chociaż do prezentacji i premiery iPhone 7 mamy jeszcze prawie rok, w sieci już zaczynają pojawiać się pierwsze plotki. Tayl

Informacja ta nie jest oczywiście oficjalna, ale osobiście uważam, że jest to bardzo możliwe. Jak wiemy Taylor cieszy się ogromną popularnością wśród młodych ludzi, a co za tym idziem promowanie iPhone?a 7 mogłoby znacznie ułatwić dotarcie, a następnie sprzedaż urządzenia właśnie wśród tych najmłodszych. To nie koniec plotek.

Oprócz samego promowania, Taylor miałaby również wystąpić na koniec przyszłorocznej prezentacji iPhone?a 7. Czy plotki okażą się prawdziwe? Tego dowiemy się zapewne za kilka miesięcy.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top