ipados

Te iPady nie otrzymają aktualizacji do iPadOS 17

W ostatnim czasie pojawiły się informacje, że niektóre iPady nie otrzymają aktualizacji do najnowszej wersji systemu operacyjnego, czyli iPadOS 17.

Informacja ta może zmartwić użytkowników tych urządzeń, którzy chcieliby korzystać z najnowszych funkcji oferowanych przez Apple.

Według iPhoneSoft, trzy modele iPada nie będą obsługiwać iPadOS 17. Są to:

  • iPad piątej generacji,
  • 9,7-calowy iPad Pro pierwszej generacji
  • iPad Pro pierwszej generacji z 12,9-calowym ekranem.

Oznacza to, że posiadacze tych urządzeń będą musieli zadowolić się starszą wersją systemu operacyjnego, czyli iPadOS 16.

Z drugiej strony, na szczęście większość użytkowników iPada będzie miała dostęp do iPadOS 17. Będzie to dotyczyć m.in. posiadaczy iPad Air trzeciej generacji i nowszych, iPadu szóstej generacji i nowszych, iPadu mini 5. generacji i nowszych oraz iPadu Pro z 2017 roku i nowszych.

Warto jednak zaznaczyć, że starsze urządzenia nie będą obsługiwać wszystkich funkcji nowszego oprogramowania. Oznacza to, że użytkownicy starszych modeli iPada mogą napotkać pewne ograniczenia, korzystając z iPadOS 17.

Te iPady nie otrzymają  aktualizacji do iPadOS 17 ciekawostki wydajność, użytkownicy, System operacyjny, starsze modele, przeglądanie internetu, Oprogramowanie, nowe funkcje, kompatybilność, iPhoneSoft, ipados 17 wishlist, ipados 17 supported devices, ipados 17 release date, ipados 17 lock screen, ipados 17 devices, ipados 17 beta, iPadOS 17, iPad, bezpieczenstwo, Apple, Aktualizacja  W ostatnim czasie pojawiły się informacje, że niektóre iPady nie otrzymają aktualizacji do najnowszej wersji systemu operacyjnego, czyli iPadOS 17. iPadOS16 4

Decyzja o braku obsługi niektórych modeli iPada może być związana z kwestiami technicznymi. Apple regularnie aktualizuje swoje oprogramowanie, wprowadzając nowe funkcje i poprawiając bezpieczeństwo systemu. Jednak starsze modele mogą nie posiadać wystarczającej wydajności, aby poprawnie działać z najnowszymi wersjami systemu operacyjnego.

Mimo to, warto pamiętać, że posiadacze iPada, którzy nie będą mieli dostępu do iPadOS 17, wciąż mogą korzystać z starszych wersji systemu operacyjnego. Wiele z tych modeli wciąż działa sprawnie, oferując podstawowe funkcje, takie jak przeglądanie internetu czy odtwarzanie multimediów.

Jak widzicie, informacja o braku obsługi niektórych modeli iPada przez iPadOS 17 może być nieco rozczarowująca dla niektórych użytkowników, jednak większość właścicieli tych urządzeń nadal będzie mogła korzystać z najnowszej wersji systemu operacyjnego. Dla tych, którzy nie będą mieli dostępu do najnowszej wersji systemu, warto pamiętać, że starsze wersje wciąż pozwalają na korzystanie z podstawowych funkcji iPada.

Możesz być zainteresowany

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top