ios16 2

Te nowości iOS 16 nie będą działać na starszych iPhone’ach

iOS 16 wprowadzono wiele interesujących nowych funkcji. Niestety tylko niektóre z nich będą dostępne na iPhone’ach 8 i X, a do pozostałych potrzebny będzie iPhone XS lub nowszy.

System iOS 16 będzie działać na iPhone, począwszy od modelu iPhone 8. To właśnie w iPhone’ie 8 i iPhone’ie X nie pojawią się wszystkie zaprezentowane nowe funkcje, ale tylko niektóre.

Te nowości iOS 16 nie będą działać na starszych iPhone'ach ciekawostki te nowosci ios 16 nie sa dostepne na iphone x, te funkcje ios 16 nie sa dostepne na iphone 8, te funkcje ios 16 nie beda dzialac na starszych iphone, lista nowosci w ios 16, iOS 16  iOS 16 wprowadzono wiele interesujących nowych funkcji. Niestety tylko niektóre z nich będą dostępne na iPhone'ach 8 i X, a do pozostałych potrzebny będzie iPhone XS lub nowszy. iOS16 6 1

Na iPhone 8 i iPhone X zabraknie nastepujących nowości iOS 16

  • Szybkie interakcje z tekstem na żywo: możliwość interakcji z tekstem na zdjęciach lub filmach.
  • Nowe języki w tekście na żywo: nowe języki, takie jak japoński, koreański i ukraiński, tłumaczą wybrany tekst na zdjęciach i filmach wideo.
  • Wstawianie emoji w dyktowanym tekście: w niektórych językach będzie można wstawiać emoji podczas dyktowania tekstu.
  • Nowe możliwości interakcji z aplikacjami za pośrednictwem Siri: użytkownik będzie mógł zwrócić się do Siri z pytaniem, co konkretnie można zrobić za pomocą aplikacji lub produktu zgodnego z daną aplikacją.
  • Nowa funkcja dyktowania: funkcja dyktowania tekstu została znacznie ulepszona, umożliwiając szybką edycję i wprowadzanie tekstu bez przerywania dyktowania.
  • Dodawanie informacji o lekach za pomocą kamery.
  • Wyszukiwanie zdjęć w wielu aplikacjach: dzięki Spotlight będzie można wyszukiwać zdjęcia i obrazy w różnych aplikacjach systemowych oprócz aplikacji Zdjęcia.

Nowe funkcje, które pojawią się wyłącznie w iPhone 13 | 13 Pro:

  • Nieostry pierwszy plan: zdjęcia nieostre mogą rozmywać elementy nawet na pierwszym planie.
  • Poprawiona jakość nagrywania w trybie kinowym.

Jeśli nie chcesz czekać do oficjalnego wydania nowych systemów, to możesz zainstalować wersję beta już teraz. Jak tego dokonać dowiesz się w tym wpisie – iOS 16 beta 1 – skąd pobrać i jak zainstalować? Jak przygotować się do aktualizacji? Tego dowiesz się klikając tutaj – Jak przygotować się do instalacji bety iOS 16, iPadOS 16 i macOS 13Polskie screeny z iOS 16 znajdziesz tutaj.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry