Technologia Apple AirPods Pro pomoże zwiększyć pojemność baterii przyszłych iPhone'ów polecane, ciekawostki iPhone 5G, Apple  Przyszłe iPhone'y będą miały bardziej pojemne baterie od tych dostępnych w obecnych smartfonach, dzięki nowym technologiom zapoczątkowanym w AirPods Pro. iPhone12 5G

Technologia Apple AirPods Pro pomoże zwiększyć pojemność baterii przyszłych iPhone’ów

Przyszłe iPhone’y będą miały bardziej pojemne baterie od tych dostępnych w obecnych smartfonach, dzięki nowym technologiom zapoczątkowanym w AirPods Pro.

Według DigiTimes, Apple zamierza przejść w kierunku łącznego wykorzystania system-in-a-chip (SiP) i elastycznych płytek drukowanych (FPCB) w przyszłych modułach baterii iPhone’a.

Technologia Apple AirPods Pro pomoże zwiększyć pojemność baterii przyszłych iPhone'ów polecane, ciekawostki iPhone 5G, Apple  Przyszłe iPhone'y będą miały bardziej pojemne baterie od tych dostępnych w obecnych smartfonach, dzięki nowym technologiom zapoczątkowanym w AirPods Pro. iPhone5G

Źródła podają, że Apple może zastosować rozwiązanie SiP + FPCB w modułach baterii przyszłych iPhone’ów 5G, po części dlatego, że SiP będzie odpowiedzialny za wiele funkcji i zapewni więcej miejsca w obudowie baterii.

Wcześniej analityk TFI Securities Ming-Chi Kuo powiedział, że Apple opracowuje nowe systemy dla smartfonów z większymi bateriami.

Zła wiadomość jest taka, że pierwszymi smartfonami z połączonym wykorzystaniem SiP + FPCB będą najprawdopodobniej dopiero iPhone?y, które trafią na rynek w 2021 roku.

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry