OneTech18.05.2019
Tęczowy Apple Park

W dniu wczorajszym nastąpiło oficjalne otwarcie Apple Park i z tej okazji niektóre części wewnątrz kampusu stały się kolorowe.

Kilka dni temu pisaliśmy o scenie z ogromną tęczą, którą firma umieściła wewnątrz parku wewnątrz. Tęcza została zaprojektowana przez samego Jony Ive. Zgodnie z informacjami ujawnionymi budowa projektu zajęła kilka miesięcy pracy.

Teraz jak widzicie poniżej inne obszary kampusu zostały również ozdobione kolorami tęczy , w ramach przygotowań do oficjalnej imprezy otwarcia Apple Park.

Kolory tęczy są teraz obecne na niektórych schodach i chodnikach Apple Park , ale także na niektórych filiżankach kawy w różnych restauracjach i barach dla pracowników.

Dla przypomnienia dodam, że pierwsi pracownicy Apple zaczęli przenosić się do Apple Park wiosną 2017 r., ale proces ten trwał wiele miesięcy, więc wiele osób nadal pracowało w starym kampusie. Wczoraj wszyscy pracownicy zostali oficjalnie przeniesieni do Apple Park, więc firma mogła świętować oficjalne otwarcie Apple Park.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Blog technologiczny OneTech.pl
@onetechpl