Tegoroczne iPhone?y mają problem z szybko rysującymi się ekranami? polecane, ciekawostki iPhone 11 Pro, iPhone 11  Co roku to samo.. Na forach wsparcia Apple pojawia się masa wpisów mówiących o tym, że ekrany w iPhone 11 są bardzo podatne na zarysowania. iPhone11Pro 6

Tegoroczne iPhone?y mają problem z szybko rysującymi się ekranami?

Co roku to samo.. Na forach wsparcia Apple pojawia się masa wpisów mówiących o tym, że ekrany w iPhone 11 są bardzo podatne na zarysowania.

Wiele osób pisze, że na ekranie ich nowego urządzenia pojawiły się pierwsze rysy zaledwie po kilku dniach używania. Użytkownicy twierdzą, że ich telefony  są normalnie użytkowane, a nie w jakiś ekstremalny sposób, czyli nie są wkładane do kieszeni z kluczami czy innymi rzeczami.

Tegoroczne iPhone?y mają problem z szybko rysującymi się ekranami? polecane, ciekawostki iPhone 11 Pro, iPhone 11  Co roku to samo.. Na forach wsparcia Apple pojawia się masa wpisów mówiących o tym, że ekrany w iPhone 11 są bardzo podatne na zarysowania. iPhone11 rysy 571x350

Większość wiadomości jaka pojawia się na forum pochodzi od osób, które miały w przeszłości już inne iPhone’y i nigdy nie doświadczyły podobnych problemów. Użytkownicy twierdzą, że bez względu na to, jak bardzo się starają, aby nie zarysować ekranu te się rysują.

Poniżej znajdują się komentarze użytkowników z 66-stronicowego wątku:

?Wygląda na to, że ekran może się zarysować lub rozmazać, nawet jeśli nie styka się z ostrymi lub szorstkimi powierzchniami. Nigdy nie miałem tego problemu z iPhone’ami poprzedniej generacji. Nie jestem pod wrażeniem. ?

?Ten sam problem w tym zakresie. Trzymam telefon w kieszeni i jakoś mam kilka głębokich zadrapań z przodu telefonu. To nie ma sensu Miałem iPhone’a X przez ponad 2 lata i nie miałem na nim żadnych rys. Wsparcie!!”

?To samo się dzieje. Zauważyłem kilka małych zadrapań, ale teraz mam u góry sekcję, która wygląda jak bałagan zadrapań o szerokości około jednej czwartej. ?

?Co mamy z tym zrobić? Zadrapanie jest tak duże, a telefon jest tak nowy, że nie jestem w stanie sobie z tym poradzić? ?

Apple nie wydało jeszcze żadnego oświadczenia w tej sprawie. A jak to wygląda u Was? Też macie podobny problem?

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry