Tegoroczne iPhone'y z Apple SIM i slotem na tradycyjną kartę polecane, ciekawostki nowy iPhone X, iPhone X Plus, iPhone X, Apple  Apple wprowadziło własną wbudowaną w urządzenie "kartę" SIM, pozwalającą na szybką zmianę operatora. Do tej pory była dostępna wyłącznie na iPadach, ale w tym roku może zadebiutować w nadchodzących modelach iPhone'a. iPhoneX

Tegoroczne iPhone’y z Apple SIM i slotem na tradycyjną kartę

Apple wprowadziło własną wbudowaną w urządzenie “kartę” SIM, pozwalającą na szybką zmianę operatora. Do tej pory była dostępna wyłącznie na iPadach, ale w tym roku może zadebiutować w nadchodzących modelach iPhone’a.

Apple SIM pozwala na szybką zmianę operatora w wybranym przez użytkownika momencie. Niektórzy operatorzy w Stanach Zjednoczonych utrudniają życie gigantowi z Cupertino, ale Amerykanie się nie poddają i nadal forsują własną kartę SIM.

Tegoroczne iPhone'y z Apple SIM i slotem na tradycyjną kartę polecane, ciekawostki nowy iPhone X, iPhone X Plus, iPhone X, Apple  Apple wprowadziło własną wbudowaną w urządzenie "kartę" SIM, pozwalającą na szybką zmianę operatora. Do tej pory była dostępna wyłącznie na iPadach, ale w tym roku może zadebiutować w nadchodzących modelach iPhone'a. iPad SIM

Wg 21st Century Business Herald w tym roku iPhone rzeczywiście zdobędzie Dual SIM. Wiecie w jaki sposób? Jedna z karta będzie wirtualna, a druga fizyczna, ponieważ Amerykanie z pewnością nie zrezygnują jeszcze z tradycyjnego czytnika kart SIM.

Podobno w Chinach Apple zdecyduje się na zastosowanie Dual SIM z dwoma fizycznymi kartami, ponieważ ich wirtualna karta nie wspiera żadnego operatora sieci komórkowych w Chinach.

Niestety nie wiemy, który z nadchodzących modeli zostanie wyposażony w Dual SIM. Jednak wydaje mi się, że może to być najtańszy z trójki nowych iPhone’ów zaplanowanych na ten rok. Wiemy, że dwa będą wyposażone w wyświetlacze OLED, a tańszy będzie musiał żyć z LCD.

Ponadto jeden z raportów mówił o wydaniu dwóch wariantów iPhone’a z 6,1 – calowym wyświetlaczem. Wygląda to logicznie, ponieważ wtedy mielibyśmy wybór. Ktoś mógłby kupić model z czytnikiem dla jednej karty, a kolejna osoba zdecydowałaby się na Dual SIM. Ten drugi wariant mógłby się dobrze przyjąć w Chinach i innych krajach Azjatyckich.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top