Tegoroczne iPhone'y z jeszcze szybszym ładowaniem polecane, ciekawostki szybkie ładowanie, iPhone 2018, Apple  Szybkie ładowanie za pomocą protokołu USB PD w najnowszych obecnie iPhone'ach to coś czego brakuje mi w mojej siódemce, ale to nie koniec wdrażania nowości. W tym roku iPhone'y mają ładować się jeszcze szybciej. iPhoneX

Tegoroczne iPhone’y z jeszcze szybszym ładowaniem

Szybkie ładowanie za pomocą protokołu USB PD w najnowszych obecnie iPhone’ach to coś czego brakuje mi w mojej siódemce, ale to nie koniec wdrażania nowości. W tym roku iPhone’y mają ładować się jeszcze szybciej.

Do tej pory w pudełku z iPhone’em mieliśmy ładowarkę 5V 2A, ale w tym roku można spodziewać się przejścia na 9V 2A i 5V A3. Układy odpowiedzialne za szybkie ładowanie dostarczą ON i NXP i dotyczy one nie tylko iPhone’a, ale również iPada. “Podstawowy” iPhone z ponad 6 – calowym wyświetlaczem ma otrzymać wszystkie niezbędne do bezprzewodowego ładowania elementy od Texas Instruments. Dzięki zmianie dostawcy Apple będzie mogło zaoszczędzić na innych elementach składowych najnowszych modeli.

Tegoroczne iPhone'y z jeszcze szybszym ładowaniem polecane, ciekawostki szybkie ładowanie, iPhone 2018, Apple  Szybkie ładowanie za pomocą protokołu USB PD w najnowszych obecnie iPhone'ach to coś czego brakuje mi w mojej siódemce, ale to nie koniec wdrażania nowości. W tym roku iPhone'y mają ładować się jeszcze szybciej. iPhone 1

Zmiany są podyktowane chęcią konkurencyjności w porównaniu do szybkiego ładowania dostępnego w urządzeniach mobilnych z Androidem. Pierwsze iPhone’y z szybkim ładowaniem radzą sobie bardzo dobrze, ale technologię można poprawić, co przełoży się na jeszcze szybsze ładowanie baterii.

Wg pana Zhanga wzrost sprzedaży iPhone’a rok do roku powiększy się, a Foxconn zacznie produkcję urządzeń wcześniej. Foxconn w głównej mierze skupi się na wyprodukowaniu jak największej ilości iPhone’a 9, a potem przejdzie do produkcji X drugiej generacji i X Plus.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top