Tegoroczny iPhone 11 z obsługą Apple Pencil? ciekawostki   Analitycy Citi Research sugerują, że tegoroczny iPhone 11 będzie pierwszym smartfonem Apple, który otrzyma obsługę Apple Pencil. ApplePencil2g

Tegoroczny iPhone 11 z obsługą Apple Pencil?

Analitycy Citi Research sugerują, że tegoroczny iPhone 11 będzie pierwszym smartfonem Apple, który otrzyma obsługę Apple Pencil.

W tej chwili, Apple produkuje dwie różne wersje Apple Pencil. Jeden rysik współpracuje z iPadem mini 5, iPadem 6, iPadem Air 3 i iPadem Pro 1. i 2. generacji. Drugi z iPad Pro 2019.

Tegoroczny iPhone 11 z obsługą Apple Pencil? ciekawostki   Analitycy Citi Research sugerują, że tegoroczny iPhone 11 będzie pierwszym smartfonem Apple, który otrzyma obsługę Apple Pencil. iPhone11

W sieci wielokrotnie pojawiały się informacje na temat patentów dotyczących korzystania z rysika w iPhone. Plotki o wsparciu dla Pencil pojawiły się także już w zeszłym roku. Wtedy mówiono, że wsparcie otrzymają iPhone?y XS i XS Max, ale tak się jednak nie stało. Zatem może w tym roku będzie inaczej?

W 2016 roku prezes Apple, Tim Cook, wypowiadał się na temat planów firmy: ?Gdybyś widział, co możesz stworzyć tym ołówkiem na iPadzie lub iPhonie … To naprawdę niesamowite …?.

Co ciekawe, używanie ołówka ze smartfonem jest sprzeczne z ideologią Steve’a Jobsa. Steve był przekonany, że najlepszym narzędziem do zarządzania dla iPhone’a są palce.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top