OneTech06.03.2020
Tegoroczny iPhone 12 otrzyma pojemniejszą baterię i aparat o rozdzielczości 64 megapikseli

Amerykański bloger Philip Koroy wraz z redaktorem strony XDA Maxem Weinbachem udostępnili kilka szczegółów na temat przyszłych urządzeń Apple, które zostaną wydane w 2020 roku.

Philip mówił o nowych gadżetach i systemach operacyjnych na swoim kanale EverythingApplePro na YouTube.

Według osób z zewnątrz firma Apple nie zorganizuje żadnej konferencji w marcu, a o nowych produktach poinformuje świat za w specjalnych komunikatach prasowych. Bloger spodziewa się, że pod koniec marca firma wypuści iPada Pro ze zaktualizowanym aparatem i czujnikiem ToF, AirTags i iPhone’a 9.

Max Weinbach mówił także o tym, że Apple testuje prototypy iPhone’a 12 z głównym aparatem Sony o rozdzielczości 64 megapikseli i funkcją nocną we wszystkich obiektywach. Producent ulepszy również technologię Smart HDR, która łączy 9 ​​obrazów na 1 zdjęciu.

Prawdopodobnie nowa technologia nazywa się Smart XDR. Weinbach informuje również, że iPhone 12 Pro Max otrzyma baterię o pojemności 4400 mAh. Taki wzrost może być spowodowany wzrostem częstotliwości odświeżania wyświetlacza do 120 Hz i obsługą sieci 5G.

Jeden z pracowników amerykańskiego operatora telekomunikacyjnego Verizon powiedział także informatorom, że firma negocjuje z Apple w sprawie wydania iPhone’a 12 Pro w ekskluzywnym czerwonym kolorze, który będzie dostępny tylko w Verizon.

Wreszcie Apple przeprojektuje aplikację Telefon i ukryje okno z połączeniem przychodzącym. Niestety bloger uważa, że ​​nie należy się spodziewać jednak bardzo poważnych zmian w iOS 14.

Ponadto informatorzy potwierdzili wcześniejsze plotki, że Apple wyda iPada, iPada mini, 12,9 cala iPad Pro, 14-calowego MacBooka Pro, 16-calowego MacBooka Pro i iMaca Pro z wyświetlaczami mini-LED pod koniec 2020 roku.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl