Tegoroczny iPhone 12 Pro jednak bez ekranu 120 Hz polecane, ciekawostki iPhone 12, Apple  Znawca branży Ross Young ma złe wieści dla fanów Apple. Mimo licznych plotek najnowszy iPhone 12 w wersji Pro nie otrzyma wyświetlacza 120 Hz. iPhone12Pro

Tegoroczny iPhone 12 Pro jednak bez ekranu 120 Hz

Znawca branży Ross Young ma złe wieści dla fanów Apple. Mimo licznych plotek najnowszy iPhone 12 w wersji Pro nie otrzyma wyświetlacza 120 Hz.

Ludzie w łańcuchu dostaw twierdzą, że panele OLED 120 Hz są gotowe do produkcji, ale Apple nie może znaleźć układów scalonych sterownika do obsługi pikseli z częstotliwością 120 Hz. I zamiast czekać na układy scalone, plotki sugerują, że firma po raz kolejny ustawi domyślnie częstotliwość odświeżania 60 Hz.

Może to być sporym rozczarowaniem dla niektórych, biorąc pod uwagę, że branża smartfonów poszła w ostatnim czasie bardzo mocno do przodu i ekrany 120 Hz są dostępne już w większości flagowców. W niektórych smartfonach dostępne są nawet wyświetlacze 144 Hz.

Jakiś czas temu Ross opublikował listę smartfonów, które otrzymają w tym roku ekrany z obsługą 120 Hz i iPhone’a 12 na liście niestety nie było. Zatem najprawdopodobniej smartfony Apple z takimi ekranami pojawią się w dopiero w 2021 roku.

Źródło:
Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry