telegram 4

Telegram Premium coraz bliżej

Od czasu swojej premiery Telegram określany jest jako produkt „na zawsze bezpłatny”. Komunikat pojawia się podczas instalacji programu na Android.

Dokładniej hasło brzmiało: „Telegram jest na zawsze darmowy. Bez reklam. Brak opłat abonamentowych.” Ale teraz wygląda na to, że wszystko się zmieni.

Telegram Premium coraz bliżej ciekawostki telegram premium features, telegram premium channels, telegram premium, Telegram  Od czasu swojej premiery Telegram określany jest jako produkt „na zawsze bezpłatny”. Komunikat pojawia się podczas instalacji programu na Android. telegram1

Deweloper Alessandro Paluzzi powiedział, że zmienił się tekst slajdu w sekcji z tłumaczeniami dla aplikacji klienckich komunikatora. Teraz wygląda to tak: „Telegram oferuje bezpłatne nieograniczone przechowywanie w chmurze na czaty i pliki multimedialne”. Choć do tej pory nie pojawiło się oficjalne oświadczenie deweloperów, można przypuszczać, że jest to przygotowanie do uruchomienia Telegram Premium.

Jesienią ubiegłego roku w komunikatorze pojawiła się reklama , która wyświetlała reklamy w dużych kanałach i grupach. Funkcje premium były również wcześniej zgłaszane. W szczególności właściciele płatnych kont otrzymają specjalną plakietkę obok swojej nazwy, pełnoekranowe emoji i inne funkcje będą dla nich dostępne.

Co o tym sądzicie?

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry