telegram 1

Telegram Premium – płatna subskrypcja z ekskluzywnymi funkcjami

Alessandro Paluzzi podzielił się informacjami na temat płatnych funkcji w komunikatorze Telegram w ramach subskrypcji Telegram Premium.

Deweloper odkrył, że nowa wersja beta aplikacji zawiera elementy interfejsu Telegram Premium.

Telegram Premium - płatna subskrypcja z ekskluzywnymi funkcjami ciekawostki telegram premium, Telegram, ile kosztuje telegram premium, abonament w telegramie, Abonament  Alessandro Paluzzi podzielił się informacjami na temat płatnych funkcji w komunikatorze Telegram w ramach subskrypcji Telegram Premium. telegram premium
Nowości w Telegram Premium

Podobno komunikator będzie oferował ekskluzywne naklejki, reakcje i specjalną ikonę gwiazdki obok nazwy użytkownika za miesięczną opłatą.

Telegram Premium - płatna subskrypcja z ekskluzywnymi funkcjami ciekawostki telegram premium, Telegram, ile kosztuje telegram premium, abonament w telegramie, Abonament  Alessandro Paluzzi podzielił się informacjami na temat płatnych funkcji w komunikatorze Telegram w ramach subskrypcji Telegram Premium. telegram premium 1
Gwiazdka obok nazwy użytkownika w Telegram

Niestety data uruchomienia abonamentu i jego koszt nie są jeszcze znane. Co sądzicie o tych zmianach? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry