Uwaga! Ten link wyłącza iPhone'y polecane, ciekawostki Youtube, wyłączenie iPhone przez wiadomość, Wideo, wiadomość wyłącza iPhonea, Wiadomość, Ta wiadomość wyłącza iPhone'y, błąd wiadomości w iPhone, bląd ios, Apple  Pamiętacie jak kilka miesięcy temu odkryto w iPhone błąd związany z tekstem Unicode? Błąd ten sprawiał, że wysłanie specjalnej wiadomości do użytkownika iPhone'a, powodowało jego ponowne uruchomienie. Okazuje się, że w obecne wersje iOS posiadają podobny błąd. Rozmycie 1300x700

Uwaga! Ten link wyłącza iPhone’y

Pamiętacie jak kilka miesięcy temu odkryto w iPhone błąd związany z tekstem Unicode? Błąd ten sprawiał, że wysłanie specjalnej wiadomości do użytkownika iPhone’a, powodowało jego ponowne uruchomienie. Okazuje się, że w obecne wersje iOS posiadają podobny błąd.

W przypadku poprzedniego błędu trzeba było wysłać użytkownikowi specjalną wiadomość tekstową, a teraz wystarczy, że klikniecie na linku crashsafari.com, a Wasze iUrządzenie tak jak w przypadku specjalnej wiadomości wyłączy się i uruchomi ponownie.

Uwaga! Ten link wyłącza iPhone'y polecane, ciekawostki Youtube, wyłączenie iPhone przez wiadomość, Wideo, wiadomość wyłącza iPhonea, Wiadomość, Ta wiadomość wyłącza iPhone'y, błąd wiadomości w iPhone, bląd ios, Apple  Pamiętacie jak kilka miesięcy temu odkryto w iPhone błąd związany z tekstem Unicode? Błąd ten sprawiał, że wysłanie specjalnej wiadomości do użytkownika iPhone'a, powodowało jego ponowne uruchomienie. Okazuje się, że w obecne wersje iOS posiadają podobny błąd. IMG 0073

Co ciekawe link resetuje zarówno iUrządzenie mające zainstalowany system iOS 9.0.2 jak i najnowszą betę iOS 9.3. Uważajcie zatem na co klikacie! Mamy nadzieję, że w finalnej wersji iOS 9.3 błąd zostanie naprawiony.

Aktualizacja

Jak się okazuje link zawiesza każdą przeglądarkę, nawet na komputerach stacjonarnych.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top