Ten trik umożliwia nagrywanie wideo przy wyłączonym ekranie iPhone polecane, ciekawostki Wideo, nagrywanie iPhonem, jak niespostrzezenie nagrac film iPhonem, iPhone, Apple  Czasami zdarzają się takie sytuacje, że chcemy niespostrzeżenie nagrać film. Przy włączonym urządzeniu i włączonym ekranie jest to dość trudne. Dlatego dziś mamy dla Was prosty trik rozwiązujący ten problem. iPhone12 camera

Ten trik umożliwia nagrywanie wideo przy wyłączonym ekranie iPhone

Czasami zdarzają się takie sytuacje, że chcemy niespostrzeżenie nagrać film. Przy włączonym urządzeniu i włączonym ekranie jest to dość trudne. Dlatego dziś mamy dla Was prosty trik rozwiązujący ten problem.

Aby Wasze urządzenie rejestrowało wideo tak, aby nikt o tym nie wiedział, musicie wykonać następujące czynności.

Nagrywanie filmu przy wyłączonym ekranie iPhone

  • Wyłącz dostęp nadzorowany w Ustawienia – Dostępność.
  • Udaj się do Skróty dostępności i tam zaznacz opcję Voice Over.
  • Teraz włącz nagrywanie wideo w aplikacji Aparat i wciśnij 3x przycisk boczny w iPhone X i nowszym lub przycisk Home w starszym urządzeniu.
  • Po poprawnym kliknięciu otrzymasz komunikat, że funkcja Voice Over została aktywowana. Teraz kliknij 3x trzema palcami na ekranie. Prawidłowe tapnięcie sprawi, że ekran telefonu się przyciemni.

W tym momencie urządzenie jak widzicie ma wyłączony ekran, ale nagrywanie jest cały czas aktywne i iPhone nagrywa wszystko co się dzieje dookoła. Aby wyjść z tego trybu wystarczy ponownie 3x dotknąć ekran 3 palcami i następnie wcisnąć 3x boczny przycisk lub przycisk Home w zależności od tego jaki telefon posiadamy.

Poniżej umieszczam krótki filmik na którym możecie zobaczyć jak to wygląda na żywo. Sposób działa także na iOS 15 beta.

Co o tym myślicie? Będziecie z tego triku korzystać?

Publiczne i zwykłe bety iOS15 | iPadOS15

Nowości w iOS15 i iPadOS15 o których musisz wiedzieć

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry