Tenda AC7, czyli bardzo tani router do dużego domu ciekawostki tenda ac7, tenda, router, niedrogi router  Tenda AC7 to nowy dwupasmowy router WiFi dedykowany do dużych domów z wieloma pomieszczeniami. Jest zgodny z piątą generacją standardu 802.11ac wave2 i zapewnia równoczesną, dwupasmową przepustowość do 1167 Mb/s. Tenda 3

Tenda AC7, czyli bardzo tani router do dużego domu

Tenda AC7 to nowy dwupasmowy router WiFi dedykowany do dużych domów z wieloma pomieszczeniami. Jest zgodny z piątą generacją standardu 802.11ac wave2 i zapewnia równoczesną, dwupasmową przepustowość do 1167 Mb/s.

Router obsługuje dwa pasma transmisji, oferując prędkość 300 Mb/s w częstotliwości 2,4 GHz oraz 867 Mb/s w 5 GHz. Dzięki wydajnemu chipowi 28 nm i pięciu antenom 6 dBi zapewnia silny i stabilny sygnał. Tym samym użytkownik może cieszyć się nieprzerwanym odtwarzaniem strumieniowym w 4K czy grami online bez opóźnień.

Tenda AC7, czyli bardzo tani router do dużego domu ciekawostki tenda ac7, tenda, router, niedrogi router  Tenda AC7 to nowy dwupasmowy router WiFi dedykowany do dużych domów z wieloma pomieszczeniami. Jest zgodny z piątą generacją standardu 802.11ac wave2 i zapewnia równoczesną, dwupasmową przepustowość do 1167 Mb/s. tenda 2

Tenda AC7 wyposażono w 4 porty – jeden 10/100 Mb/s WAN oraz trzy 10/100 Mb/s LAN.

Technologia Beamforming+ zapewnia koncentrowanie sygnału na urządzeniu łączącym się z routerem, z kolei dzięki MU-MIMO Tenda AC7 może komunikować się z wieloma klientami jednocześnie i gwarantować szybsze połączenie internetowe.

Tenda AC7, czyli bardzo tani router do dużego domu ciekawostki tenda ac7, tenda, router, niedrogi router  Tenda AC7 to nowy dwupasmowy router WiFi dedykowany do dużych domów z wieloma pomieszczeniami. Jest zgodny z piątą generacją standardu 802.11ac wave2 i zapewnia równoczesną, dwupasmową przepustowość do 1167 Mb/s. tenda 1

Router oferuje również wiele funkcji poprawiających wygodę oraz bezpieczeństwo użytkowania. Wśród nich możemy znaleźć: kontrolę rodzicielską, czarną listę do blokowania nieznanych urządzeń, harmonogram Wi-Fi, tryb uśpienia oraz sieć gości.

Aplikacja Tenda WiFi pozwala zarządzać siecią w dowolnym miejscu i czasie. Umożliwia ona aktualizację, włączanie i wyłączanie routera zgodnie z harmonogramem, blokowanie nieznanych urządzeń oraz konfigurowanie kontroli rodzicielskiej w celu zapewnienia bezpieczeństwa sieciowego dla dzieci.

Tenda AC7 pojawi się w sprzedaży wiosną tego roku. Cena nie powinna przekroczyć 200 zł.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top