OneTech01.04.2020
Tenorshare iCareFone – zarządzaj danymi w najprostszy z możliwych sposobów

iCareFone Tenorshare to kompletna aplikacja do zarządzania urządzeniami iPhone i iPad, która oferuje mnóstwo funkcji, których często brakuje w oficjalnych rozwiązaniach Apple.

iCareFone jest dostępny zarówno dla systemu Windows, jak i macOS. Zestaw narzędzi pozwala selektywnie tworzyć kopie zapasowe / przywracać dane iPhone’a na PC lub Maca, zapewnia eksport zdjęć jednym kliknięciem na PC, transfer czatu z mediów społecznościowych (WhatsApp lub Line) z iPhone’a na Androida, typowe rozwiązania problemów z iPhone’em i wiele innych. Nic dziwnego, że z iCareFone korzysta ponad 76 milionów użytkowników w ponad 160 krajach.

Najważniejsze funkcje iCareFone

iCareFone Tenorshare posiada następujące funkcje:

 • Przenieś iTunes Media z iPhone’a na PC / Mac
 • Przenieś iTunes Media z komputera PC / Mac na iPhone’a / iPada
 • Zarządzaj plikami urządzeń i odinstaluj aplikacje
 • Selektywne tworzenie kopii zapasowych i przywracanie danych iPhone’a
 • Przesyłaj wiadomości WhatsApp między iPhone’em a Androidem
 • Naprawa systemu iOS
 • Eksport zdjęć jednym kliknięciem na PC / Mac

Przenieś iTunes Media z iPhone’a na PC / Mac

iCareFone umożliwia użytkownikom przesyłanie multimediów iTunes z iPhone’a na PC / Mac jednym kliknięciem. Dobrą rzeczą jest to, że możesz wybrać rodzaj multimediów, które chcesz przenieść. Podłącz swój iPhone / iPad do komputera PC / Mac za pomocą kabla USB. Na ekranie głównym iCareFone kliknij nośnik urządzenia przesyłającego (Muzyka / TV) na Mac / PC. Z poniższego menu możesz wybrać rodzaj mediów do przesłania i dotknij przycisku przesyłania w prawym dolnym rogu.

Przenieś iTunes Media z komputera PC / Mac na iPhone’a

Przesyłanie multimediów z iTunes działa w obie strony w iCareFone. Możesz także przesyłać multimedia iTunes z komputera PC / Mac na iPhone’a. Na ekranie głównym iCareFone dotknij Przenieś muzykę z komputera Mac / PC, podcasty i telewizor do urządzenia. Poniższe menu pozwala wybrać nośnik Mac / PC. Wybierz typ multimediów, które chcesz zaimportować, i naciśnij przycisk przesyłania na dole.

Zarządzaj plikami urządzeń i odinstaluj aplikacje

iCareFone może być idealnym menedżerem plików dla twojego iPhone’a na Macu / PC. Możesz przeglądać, importować / eksportować pliki, a nawet usuwać pliki z iPhone’a za pomocą aplikacji. Wykonaj poniższe kroki.

 • Podłącz iPhone’a / iPada do komputera PC / Mac kablem danych i otwórz oprogramowanie iCareFone.
 • Przejdź do sekcji Zarządzaj, aby wyświetlić zdjęcia, audio, wideo, kontakty, aplikacje, wiadomości i zakładki iPhone’a.
 • Wybierz pliki i możesz je wyeksportować na komputer PC / Mac. Kliknij opcję Usuń, aby je usunąć. W sekcji Aplikacje można również odinstalować aplikacje na podłączonym urządzeniu. Podczas eksportu zdjęć podoba mi się, jak oprogramowanie prosi użytkowników o konwersję obrazów z formatu HEIC do JPG lub PNG.

Selektywne tworzenie kopii zapasowych i przywracanie danych iPhone’a

Jest to jedna z najlepszych funkcji iCareFone. Oprogramowanie pozwala na selektywne tworzenie kopii zapasowych i przywracanie danych iPhone’a (coś, co nie jest możliwe w iTunes). Z poziomu strony głównej iCareFone przejdź do menu Kopia zapasowa i przywracanie, a tutaj zobaczysz dane iPhone’a uporządkowane w kategorii Prywatne dane, Media i Dane aplikacji. Wybierz opcje, które chcesz wykonać kopię zapasową, dodaj ścieżkę kopii zapasowej i naciśnij przycisk Kopia zapasowa. Ta funkcja może być bardzo przydatna, jeśli chcesz wykonać kopię zapasową i przywrócić dane WhatsApp.

Przenieś dane WhatsApp z iPhone’a na Androida

WhatsApp, największa na świecie aplikacja do obsługi wiadomości błyskawicznych (Instant Messaging), nie oferuje bezpośredniego sposobu przesyłania wiadomości z iPhone’a na Androida i odwrotnie. Oprogramowanie iCareFone to umożliwia. Umożliwia płynne przesyłanie czatu WhatsApp z iPhone’a na Androida, z Androida na iPhone’a , z iOS na iOS lub z Androida na Androida za pomocą wbudowanego narzędzia.

 • Podłącz iPhone’a do komputera PC / Mac za pomocą kabla do transmisji danych
 • Otwórz iCareFone i przejdź do menu Social App Transfer.
 • Możesz wybrać transfer WhatsApp lub Line
 • Otwórz transfer WhatsApp, a poprosi Cię o podłączenie urządzenia docelowego, do którego chcesz przesłać dane WhatsApp.
 • Kliknij Transfer i zobacz postęp transferu na żywo. Proces transferu zajmie trochę czasu w zależności od wielkości danych WhatsApp.

Naprawa systemu iOS

iCareFone pozwala naprawić typowe problemy z iOS. Możesz po prostu przywrócić urządzenie i naprawić system iOS, aby naprawić błędy, gdy logo Apple utknęło na ekranie, iPhone się nagrzewał, problemy z baterią, nieskończony rozruch i tak dalej. Przejdź do Więcej narzędzi -> Naprawa systemu iOS i przywróć urządzenie do trybu normalnego.

Eksportuj zdjęcia do komputera jednym kliknięciem

iCareFone umożliwia eksport wszystkich zdjęć z iPhone’a / iPada na PC lub Maca za pomocą opcji jednego kliknięcia. Jeśli często tworzysz kopie zapasowe zdjęć z iPhone’a na PC / Mac, skorzystaj z tej opcji, aby szybko przesłać zdjęcia.

Cena

Wersja próbna iCareFone pozwala zarządzać i przesyłać tylko 10 plików. Zarejestrowane oprogramowanie odblokuje takie funkcje, jak naprawa systemu iOS, transfer aplikacji społecznościowych, nieograniczone zarządzanie plikami, tworzenie kopii zapasowych, przywracanie i inne.

Użytkownicy mogą skorzystać z subskrypcji lub dożywotniej licencji. Kosztuje 56 USD za 1 komputer PC / Mac rocznie lub możesz wybrać dożywotnią licencję za 70 USD. Więcej na temat aplikacji, a także link do strony producenta znajdziecie na stronie tenorshare.com.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl