Tesla może już jeździć na autopilocie nawet po polnej drodze bez oznakowania polecane, ciekawostki Wideo, Tesla, polna droga, FSD v9, autopilot  Tesla wydała długo oczekiwaną aktualizację oprogramowania Full Self-Driving Beta v9 (FSD v9) dla swoich pojazdów. FSD to warunkowo pełna funkcja autopilota, która pozwala na samodzielne poruszanie się samochodu, nawet po mieście.  Tesla

Tesla może już jeździć na autopilocie nawet po polnej drodze bez oznakowania

Tesla wydała długo oczekiwaną aktualizację oprogramowania Full Self-Driving Beta v9 (FSD v9) dla swoich pojazdów. FSD to warunkowo pełna funkcja autopilota, która pozwala na samodzielne poruszanie się samochodu, nawet po mieście.

Nowa wersja m.in. zmienia algorytmy działania autopilota. Teraz opiera się na danych z kamer (Tesla Vision), nie korzysta z radarów, a wykorzystuje uczenie maszynowe, co powinno zwiększyć dokładność systemu.

Tesla może już jeździć na autopilocie nawet po polnej drodze bez oznakowania polecane, ciekawostki Wideo, Tesla, polna droga, FSD v9, autopilot  Tesla wydała długo oczekiwaną aktualizację oprogramowania Full Self-Driving Beta v9 (FSD v9) dla swoich pojazdów. FSD to warunkowo pełna funkcja autopilota, która pozwala na samodzielne poruszanie się samochodu, nawet po mieście.  Tesla 1

A na poniższym filmie widać, że to działa. W szczególności samochód jest w stanie poruszać się nawet po polnej drodze bez żadnych oznaczeń.

Wygląda to naprawdę dobrze. Prawda? Co ciekawe żaden inny samochód produkcyjny nie był w stanie jak do tej pory tego osiągnąć.

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry