cybertruck onetechpl

Tesla pokazała zaktualizowaną wersję Cybertruck

Tesla zaprezentowała zaktualizowaną wersję Cybertruck na Cyber ​​Rodeo. Wydarzenie odbyło się w fabryce firmy w Teksasie,  która będzie zaangażowana w produkcję tego samochodu elektrycznego.

Głównymi innowacjami są: lusterka boczne, wycieraczka przedniej szyby, a także regulacja kształtu reflektorów i tylnych świateł. Dodatkowo usunięto uchwyty z bocznych drzwi, pickup określi właściciela i otworzy przed nim drzwi.

Tesla pokazała zaktualizowaną wersję Cybertruck ciekawostki cybertruck tesla price, cybertruck tesla cena, cybertruck quad, cybertruck premiera, cybertruck inside, cybertruck cena, Cybertruck  Tesla zaprezentowała zaktualizowaną wersję Cybertruck na Cyber ​​Rodeo. Wydarzenie odbyło się w fabryce firmy w Teksasie,  która będzie zaangażowana w produkcję tego samochodu elektrycznego. Cybertruck 1

Zmieniła się również konstrukcja felg aluminiowych, różniąca się od tych pokazanych na wczesnym prototypie. Wreszcie podczas przemówienia Elon Musk obiecał rozpocząć produkcję Cyberciężarówki w 2023 roku.

Jak Wam się podoba nieco odświeżony wygląd samochodu?

Dajcie nam koniecznie znać w komentarzach.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top