applewatchultra

Test głośności syreny w Apple Watch Ultra [wideo]

Serwis The Verge opublikował nowe wideo z Apple Watch Ultra w roli głównej. Tym razem dziennikarze sprawdzili głośność syreny w zegarku i nie tylko.

Zgodnie z koncepcją twórców, głośna syrena znajdująca się w Apple Watch w przypadku zagrożenia zwróci uwagę znajdujących się w pobliżu osób. Być może w pewnych sytuacjach (takich jak małe zamknięte przestrzenie) syrena naprawdę pomoże zwrócić na siebie uwagę, ale na otwartych przestrzeniach nie jest tak skuteczna jak zwykły gwizdek.

W teście The Verge dziewczyna oddalała się od mężczyzny, aż przestała słyszeć dźwięk zegarka. Co ciekawe już po około 200 metrach nie było słychać syreny. W przeciwieństwie do gwizdka: jego dźwięk przestał być słyszalny z dwukrotnie większej odległości – 404 m.

Test głośności syreny w Apple Watch Ultra [wideo] ciekawostki test syreny w Apple Watch Ultra, Apple Watch Ultra  Serwis The Verge opublikował nowe wideo z Apple Watch Ultra w roli głównej. Tym razem dziennikarze sprawdzili głośność syreny  w zegarku i nie tylko. testltra

Należy pamiętać o jeszcze jednej ważnej rzeczy. W przypadku gwizdka można z niego korzystać niemal w nieskończoność, ale czas pracy baterii zegarka jest ograniczony i zależy od trybu użytkowania. Jak podaje producent czas pracy baterii Apple Watch Ultra wynosi do 36 godzin.

Co o tym myślicie?

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top