Test szybkości: iPhone 2G vs iPhone 12 polecane, ciekawostki Wideo, test szybkości, iPhone 2G, iPhone 12  Pamiętacie pierwszego iPhone? Tego, który został zaprezentowany w 2007 roku i nigdy nie wydany w Polsce? Jeśli nie to mamy ciekawy test. Zobacz jak zachowuje się pierwszy smartfon Apple w porównaniu z najnowszymi produktami firmy. iPhone2G test

Test szybkości: iPhone 2G vs iPhone 12

Pamiętacie pierwszego iPhone? Tego, który został zaprezentowany w 2007 roku i nigdy nie wydany w Polsce? Jeśli nie to mamy ciekawy test. Zobacz jak zachowuje się pierwszy smartfon Apple w porównaniu z najnowszymi produktami firmy.

Test przeprowadzony przez PhoneBuff skupia się na kilku podstawowych operacjach w tym: zrobienie zdjęcia, korzystanie z aplikacji Kalkulator, otworzenie notatki i inne. Test został przeprowadzony na systemowych łapkach, bo jak wiemy w tamtym czasie nie było jeszcze App Store.

Jak widzicie powyżej iPhone 12 wykonał serię zadań w 20 sekund, podczas gdy iPhone 2G potrzebował na to aż 86 sekund. Wynik nie jest jednak zaskakujący, biorąc pod uwagę, że pierwszy iPhone ma jednordzeniowy układ 412 MHz i 128 MB pamięci RAM, a iPhone 12 sześciordzeniowy procesor 3,1 GHz i 4 GB pamięci RAM.

Czy ktoś z Was był w posiadaniu tego historycznego iPhone’a? Koniecznie dajcie nam znać.

Nowości w iOS15 i iPadOS15 o których musisz wiedzieć

Zainstaluj najnowszy system już teraz

Źródło:
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry