TestFlight na macOS oficjalnie dostępny ciekawostki   Apple poinformowało wszystkich deweloperów, że mogą już testować swoje aplikacje za pośrednictwem znanej platformy TestFlight na macOS. testflight 1300x700

TestFlight na macOS oficjalnie dostępny

Apple poinformowało wszystkich deweloperów, że mogą już testować swoje aplikacje za pośrednictwem znanej platformy TestFlight na macOS.

Firma z Cupertino rozpoczęła w sierpniu testy beta TestFlight, udostępniając aplikację tylko programistom zarejestrowanym w programie testowym Apple, a od teraz oficjalnie aplikacja dostępna jest dla wszystkich.

TestFlight na macOS

TestFlight na macOS oficjalnie dostępny ciekawostki   Apple poinformowało wszystkich deweloperów, że mogą już testować swoje aplikacje za pośrednictwem znanej platformy TestFlight na macOS. Monterey 1 1

Dzięki aplikacji programiści mogą zapraszać ludzi do wypróbowania wersji beta aplikacji na komputery Mac, aby przekazać cenne opinie przed wydaniem.

Developer może zaprosić do 10 000 zewnętrznych testerów można, używając ich adresu e-mail lub udostępniając publiczny link. TestFlight na Mak możesz pobrać bezpośrednio z tego linku.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry