TestFlight pozwala na wysyłanie większej ilości zaproszeń do beta testów dla użytkowników iOS i tvOS ciekawostki zaproszenia TestFlight, TestFlight, deweloperzy, Apple  Apple'owska platforma TestFlight od teraz pozwala na wysyłanie zaproszeń do beta testów dla 2000 użytkowników, to dwa razy więcej, niż poprzednio. TestFlight

TestFlight pozwala na wysyłanie większej ilości zaproszeń do beta testów dla użytkowników iOS i tvOS

Apple’owska platforma TestFlight od teraz pozwala na wysyłanie zaproszeń do beta testów dla 2000 użytkowników, to dwa razy więcej, niż poprzednio.

Informacja pierwszy raz pojawiła się podczas tegorocznego WWDC, Apple powiedziało, że limit 1000 użytkowników wzrośnie do 2000, a aktualizacja nie przyszła od razu. Jednakże od 11 listopada bieżącego roku limit wzrósł.

Now you can invite up to 2,000 users to beta test your iOS and tvOS apps before you release them on the App Store.

TestFlight makes it simple to invite testers using just their email address and lets testers easily provide valuable feedback within the TestFlight app.

W Cupertino dodatkowo przedłużyli czas użytkowania wersji testowych aplikacji z 30 na 60 dni, więc nie trzeba ich od razu aktualizować, aby nadał były dostępne.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top