ThinkStore jako jeden z pierwszych sklepów internetowych w Polsce wdrożył Apple Pay ciekawostki ThinkStore, sklep ThinkStore, polski sklep z apple Pay, iPhone, iPad, Apple Pay, Apple  W ThinkStore ? specjalistycznym sklepie z akcesoriami do sprzętu Apple, można już płacić za pomocą Apple Pay. AP

ThinkStore jako jeden z pierwszych sklepów internetowych w Polsce wdrożył Apple Pay

W ThinkStore ? specjalistycznym sklepie z akcesoriami do sprzętu Apple, można już płacić za pomocą Apple Pay.

ThinkStore jest zatem pierwszym internetowym sklepem z elektroniką i w ogóle jednym z pierwszych sklepów internetowych w Polsce, w których możecie wygodnie, bezpiecznie i szybko płacić przez Apple Pay.

ThinkStore jako jeden z pierwszych sklepów internetowych w Polsce wdrożył Apple Pay ciekawostki ThinkStore, sklep ThinkStore, polski sklep z apple Pay, iPhone, iPad, Apple Pay, Apple  W ThinkStore ? specjalistycznym sklepie z akcesoriami do sprzętu Apple, można już płacić za pomocą Apple Pay. AP 1

Nie musicie logować się do banku, wpisywać kodów, danych karty, itd. Wszystko załatwiacie jednym kliknięciem i przyłożeniem palca do Touch ID lub uśmiechnięciem się do kamery w przypadku urządzeń z Face ID.

Zakupy XXI wieku! Spróbujcie i przekonajcie się, jakie to świetne uczcie!
Żeby zapłacić przy użyciu Apple Pay, należy przy odprawie wybrać opcję zapłaty ?PayLane (Apple Pay/przelew/karta)?. Płacić przez Apple Pay możecie
na thinkstore.pl zarówno bezpośrednio z iPhone?a czy iPada, jak też z Maca (nie musi być wyposażony w Touch ID).

Szczegółowy poradnik ?Jak płacić w ThinkStore za pomocą Apple Pay? znajdziecie tutaj.

Przed zapłatą będziecie musieli jeszcze podać dane do wysyłki ? nie uzupełniają się one automatycznie. Niestety na razie w żadnym sklepie internetowym w Polsce nie jest to możliwe, ale w ThinkStore pracują już nad tym, żeby już niedługo można było płacić za pomocą jednego kliknięcia.

Z okazji uruchomienia płatności od Apple, ThinkStore przygotował specjalne karty zniżkowe/upominkowe – jeśli nie potrzebujecie teraz kupować żadnego sprzętu, ale chcecie przetestować Apple Pay, możecie kupić ją właśnie taką kartę (np. za 20 zł) i jej równowartość odliczyć od przyszłych zakupów. Albo podarować ją bliskiej osobie.

Fani Apple ? przekażcie tą świetną wiadomość Waszym znajomym fanom sprzętu z Cupertino ? niech wiedzą, że mogą już robić zakupy w internecie płacąc za pomocą Apple Pay. I to w specjalistycznym sklepie poświęconym akcesoriom właśnie do sprzętu Apple!

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top