OneTech08.06.2019
ThinkStore jako jeden z pierwszych sklepów w Polsce wprowadził do oferty inteligentną listwę Eve Energy Strip

Na rynku co chwilę pojawiają się nowe przeróżne produkty współpracujące z HomeKit. Dziś mamy dla Was coś naprawdę extra. Jest to Eve Energy Strip – inteligentna listwa zasilająca z HomeKit.

Na początek warto wspomnieć,  że sklep ThinkStore jest jednym z pierwszych sklepów w Polsce, który rozpoczął sprzedaż tego świetnego produktu.

Eve Energy Strip posiada trzy gniazda, którymi oczywiście możemy sterować ręcznie za pomocą aplikacji lub głosowo za pomocą Siri. Nie jest to taki zwykły produkt. Listwa została dopracowana do absolutnej perfekcji, dlatego nie jest to tylko najbardziej inteligentna listwa zasilająca, ale jest to również najbardziej zapierający dech w piersiach produkt.

Listwa została wykonana z najlepszych dostępnych materiałów – matowa czarna obudowa została otoczoną solidną aluminiową ramą. W pudełku oprócz samego urządzenia znajduje się także kabel o długości 190 cm. Eve Energy Strip posiada też trzy fizyczne przyciski za pomocą których możemy ręcznie włączać i wyłączać każde z gniazdek.

Urządzenie ma wszystko co co mieć powinno. Możemy bez większych problemów zaprogramować ją tak, by włączała urządzenia całkowicie autonomicznie. Możemy śledzić zużycie energii. Aplikacja Eve prosto i czytelnie wizualizuje całkowite zużycie energii według dnia, tygodnia, miesiąca i roku.

Dane techniczne:

  • Napięcie wejściowe AC 230 V
  • Rodzaje złącz wyjściowych zasilania 3 x zasilanie Typ F
  • Napięcie wyjściowe AC 230 V 50 Hz
  • Maksymalne natężenie prądu 16 A
  • Zasilanie 3680 wat
  • Eliminowanie zakłóceń
  • Interfejs do zdalnego zarządzania IEEE 802.11 b/g/n
  • Dołączone przewody Kabel zasilający – zintegrowany – 1.9 m

Zatem jeśli szukacie perfekcyjnie wykonanej listwy, która jest kompatybilna z HomeKit, to szczerze polecamy ten produkt.

Link do sklepu, a także więcej informacji na temat Eve Energy Strip znajdziecie w tym miejscu.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Blog technologiczny OneTech.pl
@onetechpl