OneTech12.02.2019
ThinkStore jako pierwszy sklep w Polsce i najprawdopodobniej na świecie udostępnia usługi HomeKit

Sklep internetowy ThinkStore dodał do swojej oferty usługi związane z inteligentnym domem opartym na technologii HomeKit – konsultacje i zdalne automatyzacje.

Eksperci z ThinkStore mogą teraz pomóc klientom stworzyć inteligentny dom pod ich dachem – zdalnie skonfigurują urządzenia, zautomatyzują je, rozwiążą problemy i odpowiedzą na wszystkie pytania związane z HomeKit.

Wszystkie niezbędne akcesoria z HomeKit również można kupić w ThinkStore.

HomeKit – Konsultacje

Konsultacje z ekspertem mają pomóc klientom odpowiedzieć na wszystkie pytania związane z technologią HomeKit i jej działaniem w praktyce. Specjaliści z ThinkStore pomogą w podłączeniu i konfiguracji urządzeń, mogą nawet sami je skonfigurować (zdalnie, online). Podpowiedzą również jak poprawnie budować sceny i zarządzać całą siatką urządzeń na co dzień.

Jednym słowem – możesz o HomeKit nie wiedzieć nic, a ThinkStore pomoże Ci zdalnie wszystko poprawnie zaprojektować i skonfigurować.

HomeKit – Automatyzacje

W ramach usługi „HomeKit – automatyzacje” specjaliści z ThinkStore wykonają zdalnie za klientów wszystkie automatyzacje, które tylko przyjdą im do głowy. Podpowiedzą też, jakie automatyzacje można stworzyć dysponując sprzętem, który klient posiada. On w tym czasie może wygodnie siedzieć na kanapie i obserwować, jak jego analogowe mieszkanie zmienia się na jego oczach w inteligentny dom.

Inteligentny dom dla każdego

Choć jak przyznają właściciele ThinkStore produkty z kategorii HomeKit to jedne z najlepiej sprzedających się urządzeń w całym sklepie, to jednak są oni świadomi, że nie każdy jest w stanie poradzić sobie samodzielnie z konfiguracją czy automatyzacją urządzeń.

Dlatego właśnie powstały usługi HomeKit.

PROMOCJA na start!

Do końca lutego ceny usług HomeKit w ThinkStore zostały znacznie obniżone. Więc jeżeli potrzebujesz skorzystać z nich w najbliższym czasie, możesz wykupić je już dziś, w promocyjnej cenie. Warto zaznaczyć, że usługi HomeKit można wykorzystać przez rok od daty ich zakupu.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Blog technologiczny OneTech.pl
@onetechpl