OneTech22.04.2020
ThinkStore wprowadził do swojej oferty tani i skuteczny płyn do dezynfekcji rąk i powierzchni

Zakup dobrego, skutecznego i przede wszystkim taniego płynu dezynfekującego w ostatnich tygodniach to nie lada wyzwanie.

Dlatego dziś chcemy Wam polecić tani i przede wszystkimi skuteczny płyn dezynfekujący, który od wczoraj dostępny jest w ofercie ThinkStore.

Anty COV, to wyprodukowany przez działające na polskim rynku od 19 lat przedsiębiorstwo Pestila. Płyn zawiera powyżej 70% czystego alkoholu etylowego, co gwarantuje działanie wirusobójcze, bakteriobójcze i grzybobójcze. Co jest bardzo ważne nie wysusza rąk i nie wymaga spłukiwania.

Jak prawidłowo zdezynfekować dłonie

W tym celu należy oczywiście nanieść na czysta i suchą skórę odpowiednią ilość płynu Anty COV potrzebną do zwilżenia całych dłoni (ok. 3-5 ml). Następnie wcierać w dłonie przez 30 sekund. Nie spłukiwać. To wszystko.

Płyn dostępny jest od wczoraj w przedsprzedaży w promocyjnej cenie: 19,99 zł. Promocja trwa do końca tygodnia, czyli 26.04.2020. roku, a wysyłka rozpoczyna się od poniedziałku, czyli od  27.04.2020 br.

Piszemy o tym, bo wiemy, że w aptekach, czy w różnych portalach aukcyjnych pojawiają się podobne płyny w mega kosmicznych cenach. Cena zaproponowana przez ThinkStore jest naszym zdaniem bardzo atrakcyjna i dlatego dziś polecamy Wam właśnie ten produkt.

Więcej na temat płynu, a także link do sklepu znajdziecie w tym miejscu.

Uwaga!

Przypominamy również, że w ofercie sklepu znajdziecie także bardzo fajne, bardzo tanie trzywarstwowe, dwustronne, wielokolorowe i przede wszystkim wielokrotnego użytku maseczki ochronne.

Więcej na ich temat znajdziecie tutaj.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl