ThinkStore wprowadził do swojej oferty tani i skuteczny płyn do dezynfekcji rąk i powierzchni polecane, ciekawostki tani płyn antybakteryjny, płyn nie wysuszający rąk, płyn antybakteryjny, płyn, koronawirus, gdzie kupić tani płyn antybakteryjny, dezynfekcja rąk, Anty COV  Zakup dobrego, skutecznego i przede wszystkim taniego płynu dezynfekującego w ostatnich tygodniach to nie lada wyzwanie. koronawirus 2

ThinkStore wprowadził do swojej oferty tani i skuteczny płyn do dezynfekcji rąk i powierzchni

Zakup dobrego, skutecznego i przede wszystkim taniego płynu dezynfekującego w ostatnich tygodniach to nie lada wyzwanie.

Dlatego dziś chcemy Wam polecić tani i przede wszystkimi skuteczny płyn dezynfekujący, który od wczoraj dostępny jest w ofercie ThinkStore.

Anty COV, to wyprodukowany przez działające na polskim rynku od 19 lat przedsiębiorstwo Pestila. Płyn zawiera powyżej 70% czystego alkoholu etylowego, co gwarantuje działanie wirusobójcze, bakteriobójcze i grzybobójcze. Co jest bardzo ważne nie wysusza rąk i nie wymaga spłukiwania.

Jak prawidłowo zdezynfekować dłonie

W tym celu należy oczywiście nanieść na czysta i suchą skórę odpowiednią ilość płynu Anty COV potrzebną do zwilżenia całych dłoni (ok. 3-5 ml). Następnie wcierać w dłonie przez 30 sekund. Nie spłukiwać. To wszystko.

ThinkStore wprowadził do swojej oferty tani i skuteczny płyn do dezynfekcji rąk i powierzchni polecane, ciekawostki tani płyn antybakteryjny, płyn nie wysuszający rąk, płyn antybakteryjny, płyn, koronawirus, gdzie kupić tani płyn antybakteryjny, dezynfekcja rąk, Anty COV  Zakup dobrego, skutecznego i przede wszystkim taniego płynu dezynfekującego w ostatnich tygodniach to nie lada wyzwanie. IMG 1935 scaled

Płyn dostępny jest od wczoraj w przedsprzedaży w promocyjnej cenie: 19,99 zł. Promocja trwa do końca tygodnia, czyli 26.04.2020. roku, a wysyłka rozpoczyna się od poniedziałku, czyli od  27.04.2020 br.

Piszemy o tym, bo wiemy, że w aptekach, czy w różnych portalach aukcyjnych pojawiają się podobne płyny w mega kosmicznych cenach. Cena zaproponowana przez ThinkStore jest naszym zdaniem bardzo atrakcyjna i dlatego dziś polecamy Wam właśnie ten produkt.

Więcej na temat płynu, a także link do sklepu znajdziecie w tym miejscu.

Uwaga!

Przypominamy również, że w ofercie sklepu znajdziecie także bardzo fajne, bardzo tanie trzywarstwowe, dwustronne, wielokolorowe i przede wszystkim wielokrotnego użytku maseczki ochronne.

ThinkStore wprowadził do swojej oferty tani i skuteczny płyn do dezynfekcji rąk i powierzchni polecane, ciekawostki tani płyn antybakteryjny, płyn nie wysuszający rąk, płyn antybakteryjny, płyn, koronawirus, gdzie kupić tani płyn antybakteryjny, dezynfekcja rąk, Anty COV  Zakup dobrego, skutecznego i przede wszystkim taniego płynu dezynfekującego w ostatnich tygodniach to nie lada wyzwanie. maski 4

Więcej na ich temat znajdziecie tutaj.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry