tiktok

TikTok wprowadza awatary podobne do Memoji

TikTok wprowadza awatary podobne do Memoji, aby twórcy mogli pokazać swoją indywidualność. Ta nowa funkcja pozwala użytkownikom dostosować fryzury, kolczyki, akcesoria i makijaż.

Oprócz dostosowania twarzy użytkownicy mają do wyboru również takie opcje jak wybór odzieży i precyzyjne odcienie skóry oraz kolory i tekstury włosów. Całość jest bardzo podoba do Memoji tych od Apple.

TikTok wprowadza awatary podobne do Memoji ciekawostki TikTok, memoji, awatary na tiktok, Aktualizacja  TikTok wprowadza awatary podobne do Memoji, aby twórcy mogli pokazać swoją indywidualność. Ta nowa funkcja pozwala użytkownikom dostosować fryzury, kolczyki, akcesoria i makijaż. avatars tiktok

Twórcy wypowiadają się na temat nowości w następujący sposób:

“Cieszymy się, że ludzie używają awatarów do wyrażania swojej kreatywności i nadal badamy sposoby wprowadzania awatarów do TikTok w celu wyrażania siebie i poszerzania sposobu, w jaki ludzie łączą się i tworzą w naszej globalnej społeczności”.

Potrzebna zmiana? Ktoś z Was w ogóle korzysta z TikToka?

Przy okazji jeśli jeszcze nie wiecie, to istnieje bardzo prosty sposób na to, aby pobrać firmy właśnie z TikToka bez znaku wodnego. Więcej na ten temat dowiedzie się w tym wpisie – jak pobrać filmy z TikTok bez znaku wodnego?

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top