Tiktokerzy nie wiedzą, do czego służy iPod Shuffle ciekawostki TikTok, iPod Shuffle jajko spinka do wlosow, ipod shuffle, ipod na tiktoku  Popularna w TikToku blogerka Kirari wyznaczyła nowy trend. Znalazła gdzieś kilka iPodów Shuffle i przypięła je do włosów… tiktok 1 1300x700

Tiktokerzy nie wiedzą, do czego służy iPod Shuffle

Popularna w TikToku blogerka Kirari wyznaczyła nowy trend. Znalazła gdzieś kilka iPodów Shuffle i przypięła je do włosów…

Jak nie trudno się domyślić inni tiktokerzy poszli za jej przykładem – odszukali w domu iPody i zaczęli przesyłać filmy, najwyraźniej nie rozumiejąc, dlaczego.

@sailorkiki

My new favorite accessory #ipodnano #JBLGreekOut #alphit

♬ Wet Dream – Wet Leg

Na nagraniach widać, że tiktokerzy nie wiedzą, jak korzystać z iPod Shuffle. Nie jest to zaskakujące, ponieważ wielu go nie pamieta, gdy był na wyprzedaży i był popularny. Nie ma ekranu, przeznaczenie przycisków może być intuicyjnie niezrozumiałe, nie łączy się z Internetem, ale wygląda stylowo i tajemniczo – jak jakieś obce urządzenie.

@bekahthebomb

#greenscreenvideo this can’t be real life. #ipodshuffle #ipodhairclip #imold #isthiseeallife #wtf #fyp

♬ original sound – BekahTheBomb

iPod Shuffle istnieje od 2005 roku i został wycofany w 2017 roku. W sumie wydano cztery generacje graczy. Urządzenia mają własną pamięć, a muzykę trzeba było tam wczytywać przez komputer.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry