timcook

Tim Cook ma nadzieję na lepszą sprzedaż iPhone i innych gadżetów Apple

Prezes Apple, Tim Cook, podzielił się swoimi oczekiwaniami na kolejny kwartał fiskalny z dziennikarzem CNBC Stevem Kovacsem.

Dyrektor generalny Apple spodziewa się, że wzrost przychodów rok do roku „przyspieszy w kwartale wrześniowym” w porównaniu z kwartałem czerwcowym.

Tim Cook ma nadzieję na lepszą sprzedaż iPhone i innych gadżetów Apple ciekawostki Tim Cook, Apple  Prezes Apple, Tim Cook, podzielił się swoimi oczekiwaniami na kolejny kwartał fiskalny z dziennikarzem CNBC Stevem Kovacsem. iPhone14Pro

Cook powiedział, że firma stoi w obliczu „koktajlu przeciwności”, wpływającego na jej dochody, w tym inflację w USA i utratę interesów w Rosji. Może to kosztować Apple około 5 miliardów dolarów.Ponadto kategoria urządzeń do noszenia, domu i akcesoriów firmy Apple również stoi w obliczu trudności makroekonomicznych.

Analitycy przewidują, że w czwartym kwartale fiskalnym 2022 roku, który kończy się we wrześniu, przychody Apple wyniosą 90 miliardów dolarów ze względu na duży popyt na smartfony z serii iPhone 14.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top