cook 1

Tim Cook macha flagą w szachownicę podczas GP Stanów Zjednoczonych Formuły 1

Tim Cook i Eddy Cue uczestniczyli w Grand Prix Formuły 1 w Austin, a CEO Apple machał nawet – bez większego entuzjazmu – flagą w szachownicę na zakończenie wyścigu.

W sobotę Tim Cook odwiedził laboratoria układów scalonych Apple w Austin w Teksasie, chwaląc prace nad kolejną generacją projektów Apple Silicon. Następnie CEO zakończył swój weekend jako gość Formuły 1 US Grand Prix. Był z nim również dyrektor wykonawczy Eddy Cue, który przed wyścigiem rozmawiał z innymi gośćmi, takimi jak Ed Sheeran, Brad Pitt i inni.

Choć Apple nie zapewniło sobie jeszcze praw do transmisji wyścigów F1, firma zawarła umowy na produkcję wielu powiązanych projektów dla Apple TV+. Wśród nich jest dokument o Lewisie Hamiltonie oraz film z Bradem Pittem w roli kierowcy, który wyreżyseruje Joseph Kosinski (Top Gun: Maverick).

Na poniższym filmie możecie zobaczyć, jak Tim Cook macha flagą w szachownicę na koniec wyścigu. Jego brak entuzjazmu nie pozostał niezauważony, zwłaszcza w mediach społecznościowych, gdzie nie brakowało dedykowanych memów.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top