iphone1

Tim Cook odtajnił producenta aparatów do iPhone’a

Tim Cook odtajnił producenta aparatów do iPhone’a. Informacja na ten temat pojawiła się na Twitter’owymi koncie CEO firmy Apple. O kogo chodzi?

Dyrektor generalny Apple, Tim Cook, napisał na Twitterze, aby podziękować japońskiej firmie Sony za wieloletnie partnerstwo w tworzeniu zaawansowanych czujników aparatu dla różnych modeli iPhone’a.

Sony jest japońską firmą produkującą elektronikę i medie. Została założona w 1946 roku i od tego czasu stała się jednym z największych producentów elektroniki na świecie. Produkuje szeroką gamę produktów, w tym telewizory, komputery, telefony komórkowe, konsolki do gier, aparaty fotograficzne i wiele innych. Firma ma swoje oddziały w ponad 100 krajach i zatrudnia ponad 100 000 pracowników na całym świecie. Sony jest znana z produkcji wysokiej jakości sprzętu elektronicznego i cieszy się dobrą reputacją wśród klientów na całym świecie.

Tim załączył zdjęcie do tweeta z centrum rozwoju aparatów Sony w Kumamoto w Japonii.

Tim Cook odtajnił producenta aparatów do iPhone'a ciekawostki Tim Cook, iPhone  Tim Cook odtajnił producenta aparatów do iPhone'a. Informacja na ten temat pojawiła się na Twitter'owymi koncie CEO firmy Apple. O kogo chodzi? timCook

Apple zazwyczaj nie ujawnia konkretnych producentów elementów sprzętowych stosowanych w iPhone’ach. Nawiasem mówiąc, przejście na czujniki Sony wyszło na jaw w 2014 roku, gdy specjaliści z iFixit rozebrali iPhone’a 6. Wcześniej dostawcą kamer była firma OmniVision.

Cook najprawdopodobniej złożył wizytę w fabryce Sony, aby osobiście sprawdzić aparat peryskopowy z 10-krotnym zoomem optycznym, który według plotek ma otrzymać iPhone 15 Ultra.

Premiera iPhone’a 15 Ultra ma nastąpić w przyszłym roku.Oprócz tytanowej obudowy i USB-C, w sieci już od kilku miesięcy mówi się, model Ultra będzie różnił się od iPhone 15 Pro i pozostałych smartfonów tym, że będzie wyposażony właśnie w aparat peryskopowy. z 10-krotnym zoomem. Jeśli wierzyć plotkom to iPhone 15 Ultra  ma być być dostępny w najniższej pojemności 256 GB pamięci flash.

Sony ma również dostarczać wyświetlacze OLEDoS do pierwszego zestawu mieszanej rzeczywistości Apple w przyszłym roku.

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top