ip14pro 1

Tim Cook prezentuje iPhone 14 Pro – wyciekły zdjęcia z prezentacji

Oficjalna prezentacja iPhone 14 dopiero jutro, a już dziś w sieci pojawiły się zdjęcia z nagranego wcześniej wydarzenia potwierdzające wygląd i kolor iPhone 14 Pro.

Choć wcześniej informowano, że iPhone 14 będzie pokazywany na żywo, według nowych danych prezentacja wciąż była nagrywana z wyprzedzeniem. Źródła opublikowały zdjęcie z prezentacji, w której Tim Cook prezentuje iPhone’a 14 Pro. Zdjęcie potwierdza to, co już wiedzieliśmy dzięki licznym przeciekom.

Tim Cook prezentuje iPhone 14 Pro - wyciekły zdjęcia z prezentacji ciekawostki prezentacja iphone 14 pro, iPhone 14 Pro  Oficjalna prezentacja iPhone 14 dopiero jutro, a już dziś w sieci pojawiły się zdjęcia z nagranego wcześniej wydarzenia potwierdzające wygląd i kolor iPhone 14 Pro. prez 1

Nowy standardowy kolor iPhone’a 14 Pro będzie fioletowy, a w górnej środkowej części ekranu pojawią się dwa wycięcia. Według wcześniejszych danych fioletowy kolor iPhone’a 14 Pro będzie miał efekt gradientu, czyli w zależności od warunków oświetlenia pod różnymi kątami, odcień zmieni się na niebieski.

Jeśli chodzi o ekran i znajdujący się tam „wykrzyknik”, który niektórzy nazywają deską do krojenia,  oznacza odejście od wycięcia, które było używane w serii od czasu premiery iPhone’a X w 2017 roku.

Tim Cook prezentuje iPhone 14 Pro - wyciekły zdjęcia z prezentacji ciekawostki prezentacja iphone 14 pro, iPhone 14 Pro  Oficjalna prezentacja iPhone 14 dopiero jutro, a już dziś w sieci pojawiły się zdjęcia z nagranego wcześniej wydarzenia potwierdzające wygląd i kolor iPhone 14 Pro. prez 2

Dzień przed oczekiwaną zapowiedzią smartfonów z serii iPhone 14 analityk Tianfeng International Securities Ming-Chi Kuo powiedział, że cena wszystkich modeli iPhone’a 14 wzrośnie średnio o 15% w porównaniu do serii iPhone 13 , a średnia cena sprzedaży linii będzie wynosić od 1000 do 1050 USD.

Jeśli chodzi o prezentację to przypominamy, że środowa konferencja będzie transmitowana na żywo na swojej stronie internetowej Apple, w serwisie YouTube oraz na Apple TV za pośrednictwem aplikacji Apple TV. Keynote rozpocznie się 7 września o godzinie 19:00.

Więcej na ten temat prezentacji iPhone 14 możecie przeczytać w jednym z naszych poprzednich wpisów. Znajdziecie tam również bezpośrednie linki do przekazu na żywo z środowego wydarzenia  – Prezentacja iPhone 14 | 14 Pro – gdzie i jak oglądać na żywo?

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top