timcook

Tim Cook weźmie udział w „letnim obozie dla miliarderów” w Sun Valley

CEO Apple, Tim Cook, weźmie udział w dorocznej konferencji Sun Valley w Idaho w tym tygodniu, donosi Deadline.

Billionaire Summer Camp co roku odwiedzają prezesi największych i najbardziej wpływowych firm informatycznych i medialnych, w tym Tim Cook, Mark Zuckerberg, Warren Buffett, Bill Gates, Bob Chapek, Satya Nadell, Michael Dell i inni. Na konferencji w 2019 roku Cook pokłócił się z Zuckerbergiem o zbieranie danych o użytkownikach iPhone’a.

Tim Cook weźmie udział w „letnim obozie dla miliarderów” w Sun Valley ciekawostki Tim Cook, letmi oboz miliarderów  CEO Apple, Tim Cook, weźmie udział w dorocznej konferencji Sun Valley w Idaho w tym tygodniu, donosi Deadline. cook1

Organizatorem jest firma inwestycyjna Allen & Company, o której prawie nic nie wiadomo. Firma nie posiada strony internetowej, a przedstawiciele nie odpowiadają na zapytania mediów.

Tim Cook weźmie udział w „letnim obozie dla miliarderów” w Sun Valley ciekawostki Tim Cook, letmi oboz miliarderów  CEO Apple, Tim Cook, weźmie udział w dorocznej konferencji Sun Valley w Idaho w tym tygodniu, donosi Deadline. cook2

Mówi się, że podczas różnych konferencji w Sun Valley negocjowano wiele dużych transakcji, w tym przejęcie Yahoo przez Verizon, sieć ABC Disneya i Washington Post Jeffa Bezosa.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top