timcook

Tim Cook weźmie udział w „letnim obozie dla miliarderów” w Sun Valley

CEO Apple, Tim Cook, weźmie udział w dorocznej konferencji Sun Valley w Idaho w tym tygodniu, donosi Deadline.

Billionaire Summer Camp co roku odwiedzają prezesi największych i najbardziej wpływowych firm informatycznych i medialnych, w tym Tim Cook, Mark Zuckerberg, Warren Buffett, Bill Gates, Bob Chapek, Satya Nadell, Michael Dell i inni. Na konferencji w 2019 roku Cook pokłócił się z Zuckerbergiem o zbieranie danych o użytkownikach iPhone’a.

Tim Cook weźmie udział w „letnim obozie dla miliarderów” w Sun Valley ciekawostki Tim Cook, letmi oboz miliarderów  CEO Apple, Tim Cook, weźmie udział w dorocznej konferencji Sun Valley w Idaho w tym tygodniu, donosi Deadline. cook1

Organizatorem jest firma inwestycyjna Allen & Company, o której prawie nic nie wiadomo. Firma nie posiada strony internetowej, a przedstawiciele nie odpowiadają na zapytania mediów.

Tim Cook weźmie udział w „letnim obozie dla miliarderów” w Sun Valley ciekawostki Tim Cook, letmi oboz miliarderów  CEO Apple, Tim Cook, weźmie udział w dorocznej konferencji Sun Valley w Idaho w tym tygodniu, donosi Deadline. cook2

Mówi się, że podczas różnych konferencji w Sun Valley negocjowano wiele dużych transakcji, w tym przejęcie Yahoo przez Verizon, sieć ABC Disneya i Washington Post Jeffa Bezosa.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
ram

Ile pamięci RAM ma Twój iPad?

Zastanawiasz się, ile pamięci ma Twój iPad? Apple nie udostępnia tych informacji publicznie, ale szczegóły dotyczące pamięci pojawiają się w sieci zaraz po premierze produktu.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry