Timedash

Timedash, czyli fantastyczne widżety z datą i godziną inspirowane zegarkami z lat 70

Studio projektowe TIN stworzyło aplikację, która wprowadza mnóstwo widżetów z datą i godziną na iOS 14 i iPadOS 14.

Aplikacja Timedash bo o niej mowa zawiera kilka widżetów z zegarem analogowym, zegarem cyfrowym, datą i nie tylko. Istnieje 30 kombinacji inspirowanych zegarkami z lat 70, od kolorowych modeli po te najbardziej eleganckie i minimalistyczne.

Timedash, czyli fantastyczne widżety z datą i godziną inspirowane zegarkami z lat 70 polecane, ciekawostki widgety, Timedash, iPadOS 14, iOS 14  Studio projektowe TIN stworzyło aplikację, która wprowadza mnóstwo widżetów z datą i godziną na iOS 14 i iPadOS 14. widgety 1

W aplikacji znajdziesz cztery główne typy widżetów. Pierwsza to ?Ana Digi?, duży zegar analogowy z mniejszą cyfrową wersją pośrodku. ?Dual Ana Weather Date? pokazuje datę i godzinę oraz dwie różne wybrane strefy czasowe. ?Digi Date Weather? ma duży zegar cyfrowy z datą i temperaturą. Wreszcie ?Ana Weather Steps? zawiera mały zegar analogowy z temperaturą i dużym krokomierzem.

Widżety Timedash przypominają Apple Watch Complications. Są minimalistyczne, dobrze zaprojektowane i bogate w dane, do tego stopnia, że ??bardzo łatwo jest śledzić kroki, sprawdzać czas w locie lub szybko patrzeć na czasy, na których nam zależy.

Timedash jest dostępny w App Store w cenie 4,99 zł.

[appbox appstore 1545124317]

Sztuczki i triki w iOS 14 o których możesz nie wiedzieć

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top