To już pewne! iPhone 12 Pro będzie miał mniejszy notch i skaner LiDAR polecane, ciekawostki wygląd iPhone 12, iPhone 12, Apple  Użytkownik Twittera o pseudonimie Choco_bit udostępnił nowe grafiki odkryte w iOS 14, które zdradzają, a raczej potwierdzają wygląd iPhone 12 Pro. Oto one! iPhone12 3

To już pewne! iPhone 12 Pro będzie miał mniejszy notch i skaner LiDAR

Użytkownik Twittera o pseudonimie Choco_bit udostępnił nowe grafiki odkryte w iOS 14, które zdradzają, a raczej potwierdzają wygląd iPhone 12 Pro. Oto one!

Na poniższych grafikach widzimy, że tegoroczne iPhone?y będa miały nieco mniejszy notch w której znajdują się czujniki TrueDepth dla Face ID.

To już pewne! iPhone 12 Pro będzie miał mniejszy notch i skaner LiDAR polecane, ciekawostki wygląd iPhone 12, iPhone 12, Apple  Użytkownik Twittera o pseudonimie Choco_bit udostępnił nowe grafiki odkryte w iOS 14, które zdradzają, a raczej potwierdzają wygląd iPhone 12 Pro. Oto one! iPhone12 6

Wiarygodność wycieku została potwierdzona przez Johna Prossera.

Na innej grafice pokazany jest nowy ekran główny iOS 14, demonstrujący możliwość umieszczania widżetów na dowolnym ekranie w dowolnym miejscu. Użytkownicy iPhone’ów czekają na taką możliwość od momentu wydania pierwszego smartfona Apple w 2007 roku.

Warto zauważyć, że Ben Geskin był pierwszym, który podał swoje doniesienia o zmniejszonym notchu nowego iPhone’a. W grudniu 2019 roku powiedział, że Apple testuje co najmniej jeden prototyp ze zmniejszonym wycięciem w ekranie i jeden prototyp bez ?grzywki?.

Oczekuje się, że Apple wprowadzi nowe iPhone’y jesienią 2020 roku.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry