Tofo for Instagram, świetna apka do przeglądania Instagram na iPhone i iPad gry-i-aplikacje Za darmo, Tofo for Instagram, iPhone, iPad, instargram, instagram na iPad, instagram ipad, Doda instagram, Doda, darmowa przeglądarka instagram na iPad, darmowa aplikacja do instagram na ipad, Apple, App Store  Przeglądanie Instagram na iPad niestety nie należy do najmilszych, szczególnie za pomocą oryginalnej aplikacji dostosowanej tylko do iPhone. Instagram 1300x700

Tofo for Instagram, świetna apka do przeglądania Instagram na iPhone i iPad

Przeglądanie Instagram na iPad niestety nie należy do najmilszych, szczególnie za pomocą oryginalnej aplikacji dostosowanej tylko do iPhone.

Z pomocą przychodzi nam jednak cała masa deweloperów, która cały czas tworzy to nowe przeglądarki tego serwisu na iPad. Dziś mamy dla Was jedną z takich aplikacji. Jest to Tofo for Instagram.

Tofo for Instagram, świetna apka do przeglądania Instagram na iPhone i iPad gry-i-aplikacje Za darmo, Tofo for Instagram, iPhone, iPad, instargram, instagram na iPad, instagram ipad, Doda instagram, Doda, darmowa przeglądarka instagram na iPad, darmowa aplikacja do instagram na ipad, Apple, App Store  Przeglądanie Instagram na iPad niestety nie należy do najmilszych, szczególnie za pomocą oryginalnej aplikacji dostosowanej tylko do iPhone. IMG 0885

Dzięki tej apce przejrzycie wszystkie aktualne zdjęcia swoich znajomych, dodacie lajki czy komentarze na swoim iPad lub iPhone. Gorąco polecamy! Normalna cena aplikacji to 0,99?.

[app 1063105894]

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry