Total War: MEDIEVAL II pojawi się w App Store 7 kwietnia ciekawostki Total War: MEDIEVAL II w App Store, premiera Total War: MEDIEVAL II  Total War: MEDIEVAL II, jedna z najpopularniejszych strategii turowych, jest wreszcie gotowa na swoją długo oczekiwaną premierę w App Store. medieval 1300x700

Total War: MEDIEVAL II pojawi się w App Store 7 kwietnia

Total War: MEDIEVAL II, jedna z najpopularniejszych strategii turowych, jest wreszcie gotowa na swoją długo oczekiwaną premierę w App Store.

Po zapowiedziach sprzed kilku miesięcy mamy wreszcie oficjalną datę premiery – 07 kwietnia 2022 roku. Gra toczy się na trzech kontynentach w okresie burzliwego średniowiecza, a jej uczestnicy biorą udział w poważnych konfliktach o dominację pomiędzy wielkimi królestwami średniowiecznego świata.

Gra strategiczna od Feral Interactive oferuje dużą głębię i wysoki poziom grywalność. Oprócz klasycznych funkcji, tak drogich fanom serii, MEDIEVAL II oferuje bardziej zaawansowane zarządzanie osadami, dodatkowych agentów do prowadzenia spraw państwowych oraz bardziej rozbudowaną mechanikę.

Tytuł można już zamówić w przedsprzedaży w App Store w cenie 69,99 zł, a więc będzie gotowy do gry na Twoim urządzeniu już pierwszego dnia.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top