iPhone 12s

TrendForce: iPhone 12s, ta sama cena, brak modelu 1TB

Według TrendForce iPhone 12s będzie kosztował tyle samo co ubiegłoroczny iPhone 12. Zła wiadomość jest taka, że Apple nie wypuści modelu o pojemności 1TB.

Analitycy TrendForce definiują iPhone 13 jako iPhone 12s, ponieważ wygląd i cena będzie identyczna jak w ubiegłorocznym modelu. Jedyna widoczną zmianą będzie mniejszy notch. Wewnątrz urządzenia pojawi się procesor A15, nowe aparaty i prawdopodobnie ekrany AMOLED 120 Hz w dwóch modelach Pro. Niestety zdaniem TrendForce w tym roku nie pojawi się model 1TB. Urządzenie z taką pojemnością pojawi się dopiero za rok.

TrendForce: iPhone 12s, ta sama cena, brak modelu 1TB ciekawostki pojemnosć, iPhone 12s Pro, iPhone 12s mini, iPhone 12s, cena, Apple  Według TrendForce iPhone 12s będzie kosztował tyle samo co ubiegłoroczny iPhone 12. Zła wiadomość jest taka, że Apple nie wypuści modelu o pojemności 1TB. iPhone12s 1

Analitycy WedBush przewidują wysoki popyt na iPhone 12s ze strony użytkowników. Spodziewana jest sprzedaż od 90 do 100 milionów sztuk dla całej gamy iPhone’ów 12s. Jest to o 20% więcej w porównaniu do ubiegłorocznego modelu.

Analitycy mówią także o tym, że Apple zaprzestało produkcji iPhone’a 12 mini ponieważ popyt na ten model jest nadal bardzo niski. Mimo to seria 12s będzie miała również swój model ?mini?.

Nowości w iOS15 i iPadOS15

Zainstaluj najnowszy system już teraz

Źródło:

Posty mogą oceniać tylko zalogowani użytkownicy

Średnia ocena 0 / 5. Liczba głosów: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top