tryb ciemny w Google Maps

Tryb ciemny już wkrótce w Google Maps na iOS

Google ogłosiło, że w jednej z kolejnych aktualizacji aplikacji Google Maps na iPhone, wreszcie pojawi się na pewno przez wielu długo wyczekiwany tryb ciemny.

Google obiecuje wydać aktualizację z trybem ciemnym ?w nadchodzących tygodniach?.

Tryb ciemny już wkrótce w Google Maps na iOS polecane, ciekawostki tryb nocny, tryb ciemny, Mapy Google, Google Maps  Google ogłosiło, że w jednej z kolejnych aktualizacji aplikacji Google Maps na iPhone, wreszcie pojawi się na pewno przez wielu długo wyczekiwany tryb ciemny. GoogleMaps 1

Po wydaniu nowej wersji funkcję można aktywować w sekcji Ustawienia. Tryb ciemny w Mapach Google pomoże oszczędzać baterię i dać odpocząć naszym oczom. Nowy tryb dotyczy wyglądu całej aplikacji, a nie tylko map. Mapy od dawna mają tryb ciemny, a aplikacja nie.

Tryb ciemny już wkrótce w Google Maps na iOS polecane, ciekawostki tryb nocny, tryb ciemny, Mapy Google, Google Maps  Google ogłosiło, że w jednej z kolejnych aktualizacji aplikacji Google Maps na iPhone, wreszcie pojawi się na pewno przez wielu długo wyczekiwany tryb ciemny. GoogleMaps 2

Wraz z trybem ciemnym Google ogłosiło także uruchomienie nowej integracji z iMessage. Dzięki tej funkcji użytkownicy Map Google będą mogli udostępniać swoją bieżącą lokalizację znajomym w iMessage.

Średnia ocena 0 / 5. Gł: 0

Brak głosów! Bądź pierwszy i oceń ten post.

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top