iphone13 2

Tryb makro – jak włączyć na starszym iPhone?

Jedną z nowości w iPhone 13 | 13 Pro jest tryb makro. Dziś pokażemy Wam jak korzystać z nowego trybu na starszych iPhone’ach – za darmo i bez Jailbreak.

Aby skorzystać z nowego trybu musicie pobrać z App Store aplikację o nazwie Halide. Dziś w najnowszej wersji apki pojawiła się opcja korzystania z tej funkcji na iPhone 8 lub nowszym.

Tryb makro iPhone’a 13 na starszym iPhone

Tryb makro - jak włączyć na starszym iPhone? ciekawostki zdjecia makro, tryb makro z iphone 13 na starszym iphone, tryb makro, makro na starszym iphone, jak uruchomic tryb makro na starszym iphone  Jedną z nowości w iPhone 13 | 13 Pro jest tryb makro. Dziś pokażemy Wam jak korzystać z nowego trybu na starszych iPhone’ach - za darmo i bez Jailbreak. makro halide
Jak uruchomić tryb makro na starszym iPhone.

Aby uzyskać dostęp do trybu makro, konieczne jest oczywiście pobranie aplikacji (link poniżej) a następnie wystarczy nacisnąć przycisk „AF” i ikonę kwiatka. To wszystko.

Halide umożliwia także ręczną regulację ostrości. Co więcej, aplikacja stworzyła funkcję o nazwie Makro neuronowe, która skaluje obrazy w sposób, który daje „znacznie ostrzejsze i gładsze wyniki niż to, co zwykle uzyskuje się w edytorze”.

Aktualizacja z trybem makro jest dostępna na wszystkich iPhone’ach z silnikiem neuronowym, co oznacza, że jest dostępna dla wszystkich posiadaczy iPhone’a 8 wzwyż. Aplikację możecie pobrać za darmo z App Store – link znajdziecie w tym miejscu.

Oceń
Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top