tryb oszczedzania

Tryb niskiego zużycia energii pojawi się również w modelach Apple Watch Series 4 i nowszych

Wczoraj specjalnego wydarzenia “Far out” Apple zaprezentowało trzy nowe wersje zegarka Apple Watch: Apple Watch Series 8, Apple Watch Ultra oraz Apple Watch SE drugiej generacji.

Podczas keynote firma ujawniła, że nowe modele będą wyposażone w “tryb niskiego zużycia energii”, który ma wydłużyć czas pracy na baterii. Na szczęście funkcja ta zawita także na starszych modelach Apple Watch z watchOS 9.

Tryb niskiego zużycia energii pojawi się również w modelach Apple Watch Series 4 i nowszych ciekawostki tryb niskiego zużycia energii, jak dziala Tryb niskiego zużycia energii, co to jest Tryb niskiego zużycia energii, Apple Watch  Wczoraj specjalnego wydarzenia "Far out" Apple zaprezentowało trzy nowe wersje zegarka Apple Watch: Apple Watch Series 8, Apple Watch Ultra oraz Apple Watch SE drugiej generacji. applewatchse2

Jak się jednak okazuje tryb ten pojawi się również w Apple Watch Series 4 i późniejszych modelach wraz z aktualizacją oprogramowania w przyszłym tygodniu.

Obecne modele Apple Watch mają już funkcję o nazwie “Power Reserve Mode”. Ten tryb wyłącza jednak praktycznie wszystkie funkcje Apple Watch i pokazuje tylko godzinę, aby oszczędzać baterię. Chociaż działa to w sytuacjach awaryjnych, użytkownicy muszą ponownie uruchomić Apple Watch, aby uzyskać dostęp do aplikacji i innych funkcji.

Nowy tryb niskiego zużycia energii dla Apple Watch, który pojawi się w watchOS 9, pozwala użytkownikom wydłużyć czas pracy baterii Apple Watch bez utraty dostępu do wszystkich funkcji urządzenia. Działanie będzie bardzo podobne do trybu low-power dostępnego już w iPhone’ach, iPadach i Macach.

Tryb niskiego zużycia energii pojawi się również w modelach Apple Watch Series 4 i nowszych ciekawostki tryb niskiego zużycia energii, jak dziala Tryb niskiego zużycia energii, co to jest Tryb niskiego zużycia energii, Apple Watch  Wczoraj specjalnego wydarzenia "Far out" Apple zaprezentowało trzy nowe wersje zegarka Apple Watch: Apple Watch Series 8, Apple Watch Ultra oraz Apple Watch SE drugiej generacji. watchos9

Jak wyjaśnia Apple, po włączeniu tej opcji Apple Watch wyłączy lub ograniczy niektóre funkcje, takie jak zawsze włączony wyświetlacz, automatyczne uruchamianie treningu, powiadomienia o stanie zdrowia serca, łączność komórkową i inne, aby oszczędzać baterię.

W Apple Watch Series 8 i nowym Apple Watch SE tryb niskiej mocy może sprawić, że bateria wytrzyma do 36 godzin na jednym ładowaniu, w porównaniu do 18 godzin z wyłączoną opcją. W Apple Watch Ultra czas pracy na baterii może sięgać 60 godzin przy włączonym trybie niskiego zużycia energii. Oczywiście na starszych modelach Apple Watch liczby te mogą nie być tak wysokie.

Więcej na temat najnowszych zegarków możecie przeczytać poniżej.

Jak Wam się ta opcja podoba? Będziecie z niej korzystać?

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Scroll to Top