OneTech03.09.2019
Tryb szkolny, ikona AR / VR, nowe ustawienia w iPhone, czyli kolejne ukryte nowości odnalezione w kodzie iOS 13

iOS 13 beta ujawnia kilka możliwych nowych funkcji, które nie zostały jeszcze zaprezentowane przez Apple. Mowa o takich funkcjach jak Tryb szkolny, ikona AR / VR, nowe ustawienia w iPhone.

Kod beta iOS 13 ujawnia, że ​​Apple pracuje nad nową funkcją Apple Watch o nazwie Schooltime, która ma pomóc uczniom skoncentrować się, gdy są w szkole.

Po aktywowaniu tego trybu dostęp do aplikacji, komplikacji i powiadomień w Apple Watch jest blokowany. Połączenia alarmowe nie będą blokowane.

W aplikacji Watch na iOS 13 użytkownicy mogą ustawić automatyczne włączanie i wyłączanie Schooltime, wybierając godziny i dni.

MacRumors odkrył również odniesienia do nowych komplikacji na Apple Watch, w tym dotyczące wysokości, szerokości, długości i snu, ale o tym pisaliśmy już wczoraj.

Jeśli chodzi o iPhone’y, to kod w iOS 13 beta ujawniają nowe ustawienia fotograficzne, które należy aktywować w aplikacji Aparat w warunkach słabego oświetlenia. Zmiany są także w Game Center. Znaleziono tam odniesienia do nowego trybu „Turnieje”, dla gier wieloosobowych.

Ostatnią nowością jest kona AR/VR, która może oznaczać możliwość włączenia trybu rzeczywistości rozszerzonej w aplikacji Lokalizator w celu odszukania urządzenia za pomocą funkcji AR.

Polub nas na Facebooku, obserwuj na Twitterze, dodaj do Google+ lub RSS

Zapraszamy na naszego Twittera.
@onetechpl