monterey

Trzecia beta macOS Monterey 12.3 dostępna

macOS Monterey 12.3 beta 3, czyli trzecia beta systemu macOS 12.3 jest już dostępna dla programistów. Co zostało zmienione? Lista nowości i zmian poniżej.

Zarejestrowani programiści mogą pobrać już drugą wersję beta za pośrednictwem Apple Developer Center. Po zainstalowaniu odpowiedniego profilu wersje beta będą dostępne za pośrednictwem mechanizmu aktualizacji oprogramowania w Preferencjach systemowych.

Co nowego w macOS Monterey 12.3 beta 3

Trzecia beta macOS Monterey 12.3 dostępna ciekawostki macOS Monterey 12.3 beta 3  macOS Monterey 12.3 beta 3, czyli trzecia beta systemu macOS 12.3 jest już dostępna dla programistów. Co zostało zmienione? Lista nowości i zmian poniżej. Monterey 1 1

Tego w tej chwili nie wiemy co nowego pojawiło się w trzeciej becie, ale najprawdopodobniej system skupia się jedynie na poprawkach błędów. Dla przypomnienia dodamy, że w pierwszej wersji systemu dodana została funkcja Universal Control.

Właśnie zabieramy się za instalację. Gdy tylko system pojawi się na naszym komputerze od razu poinformujemy Was o wszystkich nowościach. Jeśli wpis nie zostanie edytowany, to znaczy, że żadnych większych i istotnych zmian nie znaleźliśmy.

Dziś wydana została także trzecia beta iOS 15,4 i iPadOS 15.4.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
final cut pro

Apple obiecuje poprawić Final Cut Pro

W kwietniu grupa profesjonalistów pracujących z programem Final Cut podpisała list otwarty, w którym zwróciła się do firmy Apple z prośbą o podjęcie dalszych działań w celu poprawy wykorzystania programu Final Cut w branży telewizyjnej i filmowej.

Więcej »
Polecamy
Przewiń do góry