Trzecia publiczna beta iOS 15 i iPadOS 15 dostępna! polecane, ciekawostki Update, publiczna beta iOS 15, publiczna beta, beta testy, Apple, Aktualizacja  Bierzesz udział w publicznych beta testach "piętnastki"? Jeśli tak to mamy dobre wieści. W sekcji Uaktualnienia w Twoim iUrządzeniu czeka na Ciebie trzecia beta iOS 15 / iPadOS 15. iOS15 11

Trzecia publiczna beta iOS 15 i iPadOS 15 dostępna!

Bierzesz udział w publicznych beta testach “piętnastki”? Jeśli tak to mamy dobre wieści. W sekcji Uaktualnienia w Twoim iUrządzeniu czeka na Ciebie trzecia beta iOS 15 / iPadOS 15.

Na początku tygodnia betę mogli pobrać tylko deweloperzy, którzy mają wykupione specjalne konto deweloperskie, a dziś ta sama wersja trafiła zupełnie za darmo do wszystkich osób, które zapisały się do publicznych beta testów iOS.

Trzecia publiczna beta iOS 15 i iPadOS 15 dostępna! polecane, ciekawostki Update, publiczna beta iOS 15, publiczna beta, beta testy, Apple, Aktualizacja  Bierzesz udział w publicznych beta testach "piętnastki"? Jeśli tak to mamy dobre wieści. W sekcji Uaktualnienia w Twoim iUrządzeniu czeka na Ciebie trzecia beta iOS 15 / iPadOS 15. iOS15 publiczna

Więcej o iOS 15 beta 4 znajdziecie tutaj. Aby zapisać się publicznych beta testów iOS 15 musicie udać się na stronę beta.apple.com.

Publiczne i zwykłe bety iOS15 | iPadOS15

Nowości w iOS15 i iPadOS15 o których musisz wiedzieć

Udostępnij
Facebook
Twitter
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry