Trzy miesiące Spotify Premium za darmo dla nowych użytkowników polecane, ciekawostki Za darmo, Spotify, premium, 3 miesiące spotify za darmo  Spotify ponownie daje nowym użytkownikom Premium więcej czasu na pełne korzystanie z nieograniczonego dostępu do muzyki, podcastów i innych produktów Spotify. Spotify

Trzy miesiące Spotify Premium za darmo dla nowych użytkowników

Spotify ponownie daje nowym użytkownikom więcej czasu na pełne korzystanie z nieograniczonego dostępu do muzyki, podcastów i innych produktów, czyli ze  Spotify Premium.

Od teraz słuchacze uzyskają darmowy dostęp do Spotify Premium przez pierwsze 3 miesiące ? tym samym mają możliwość bezpłatnego użytkowania planu Premium o dwa miesiące dłużej niż było to możliwe do tej pory (wcześniej darmowy okres wynosił 30 dni).

Trzy miesiące Spotify Premium za darmo dla nowych użytkowników polecane, ciekawostki Za darmo, Spotify, premium, 3 miesiące spotify za darmo  Spotify ponownie daje nowym użytkownikom Premium więcej czasu na pełne korzystanie z nieograniczonego dostępu do muzyki, podcastów i innych produktów Spotify. Spotify 650x350

Spotify ponownie wprowadza przedłużony okres bezpłatnego użytkowania Spotify Premium do swojej nieograniczonej czasowo oferty dla użytkowników na całym świecie. Czyli od teraz nowi użytkownicy Spotify, którzy do tej pory nie korzystali z planu Premium, mogą dołączyć do ponad 100 milionów subskrybentów Premium, rejestrując się i otrzymując bezpłatny dostęp do Usługi Spotify Premium przez okres 3 miesięcy od dnia aktywowania. Więcej informacji znajdziecie na stronie Spotify – w tym miejscu.

Udostępnij
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
E-Mail
Dołącz do nas
Czytaj również
Polecamy
Przewiń do góry